Wątek dotyczący posta na blogu

TYPEREK WTA - Edycja 2022

hippekk

________________________________________________________________ . ______________ KONTYNUACJA TYPERKA TOMA _____________________ . ________________________________________________________________ ---------- - - Witam wszystkich serdecznie na blogu typerkowym! :)))________________________________________________ (…)

przeczytaj cały artykuł

hippekk

A tak przy okazji... Osobiście miewam czasami nieodparte wrażenie, że szefem jest ta osoba, której rola jest najmniej jednoznacznie określona, a wtedy niewykluczone, Tomie, że przy pełnej zasadności Twoich zastrzeżeń do działań teamu, musiałbyś "przeadresować" zarzuty ;D).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hippekk

Ale moim skromnym zdaniem za samą kreację wizerunku całości odpowiedzialna jest OxA. Może być tak, ze po prostu pozwala na jego swobodne wypowiedzi w mediach, bo wtedy wszystkie negatywy wpadają na jego konto. Po prostu taki obraz pasuje mi do klasycznych mechanizmów zarządzania, no i wtedy wiadomo who is who, w przeciwnym wypadku wciąż nie ma jasności co do funkcji. A do tak zwanej wiedzy pewnej (acz niepotwierdzonej) trzeba zaliczyć to, Z KIM I. jest silniej emocjonalnie związana.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Myślę, że te niejasności będą się coraz badziej wyjaśniać ;) Kto wie czy nie szybciej niż się nam teraz wydaje ;)

| Odpowiedz
blokuj
Lady.

Po latach trzeba przyznać, że użytkowniczka Lady(Aga)/LA przyciągała ze sobą dramy. Ile tego było, zaczynając od zdjęciowej afery z Crzyjkiem, afery autografowej, afery z gienką/mariollą/ellemarie, kamanem, kończąc na aferze z Esterką. :D dlatego postanowiłam sobie, że mój obecny powrót na SyFy będzie tylko i wyłącznie skupiony wokół sportu. Zero prywat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
stanzuk

Rodzi się pytanie, czy chciałeś przypomnieć wyniki pierwszego typerka, czy chciałeś podlansować się, że byłeś jego prowadzącym.

| Odpowiedz
blokuj
Mind Control

Nie chcę znowu "jątrzyć" ale od dwóch dni widzę Twoje zaczepne komentarze.
Daj już spokój, sam pisałeś, że masz zamiar ignorować jednego z userów a przez takie pasywno-agresywne przytyki cały czas czuć gęstą atmosferę. Po co?

| Odpowiedz
blokuj
Claidh

Kiedyś afirmowanie pozytywnych chwil z działalności forumowej było na porządku co najmniej tygodniowym i nikogo nie dziwiło. Ale aktualne nastroje na forum najwyraźniej nie sprzyjają tego typu zachowaniom.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Pᴏtter

Tak, jest aktywny, miałem nawet do niego napisać. Kultowa postać, z nim to dopiero miałem boje. A na końcu znowu się dogadaliśmy. :)

| Odpowiedz
blokuj
Claidh

No i pozwoliłeś mnie poczuć się jak owe osiem lat temu, kiedy mogłem tłumaczyć, że skoro filozofia jest umiłowaniem mądrości, to owszem, miłuję ją ;)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Pᴏtter

Nie wiem jak Strażniczka. Mnie nie zachęca wytykanie palcem i ostracyzm towarzyski, przymus typowania. Im bardziej ktoś przymusza, tym bardziej robię się uparty i robię na przekór. ;) A przecież typer od zawsze był dobrowolny.

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Acha, no, w razie czego przejmuję całkowitą odpowiedzialność za problemy tego świata, albo paru światów ;D

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Podoba mi się jej sposób trzymania się na korcie, prosta, królewska, sylwetka, Aga też miała taką "wyniosłość", Steffi Graf oczywiście też, przede wszystkim "późna Steffi" ta z batalii z Hingis np.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Mind Control

Dla mnie ona wygląda jak taka dobrze zrobiona 40 z Kalifornii właśnie. :P
Ogólnie gdybym nie wiedział ile ma lat to trochę byłbym w szoku, że tak mało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Lady.

Ma coś w sobie z divy ;) Patrząc na jej obecnego chłopaka i pamiętając, że 2 lata temu miała romans ze swoim 20 lat czy tam więcej starszym brzydkim trenerem, przynajmniej wiadomo, że gust jej się poprawił :D

| Odpowiedz
blokuj
Mind Control

Akurat w relacjach bardzo młodych dziewczyn z dużo starszymi facetami wygląd schodzi na dalszy plan. Wygląd facetów oczywiście. ;)
Także z tym gustem to nic niewiadomo. ;)

| Odpowiedz
blokuj
Mind Control

Raczej o trochę innych rzeczach myślałem, przynajmniej w tym przypadku. Bo Badosa raczej już wtedy na kasę nie mogła narzekać. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
strażniczka

Efaniu, bo ja przecież dziwna jestem. Ale że niby kręcę nosem?
Typer Pottera był eksperymentalny i sporo się różniący od obecnie prowadzonego, a dla mnie bardziej przyciągający głównie ze względu na możliwość oddawania głosów na mecze ATP. Jeśli hippekk wprowadziłby taką możliwość, to zapewne bym chociaż spróbowała pojawiać się bardziej regularnie. Inne, mniej ważne powody może pominę milczeniem :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Tom.

O tego organizatora powinniśmy więcej dbać, bo wczoraj wydawał się zmęczony. Nic dziwnego ;)
HEJ HIPPKKU! PODZIĘKOWANIA ZA TYPEREK! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.