Wątek dotyczący posta na blogu

Typerek WTA - Edycja 2021 i bonusowy typerek ATP Finals

hippekk

________________________________________________________________ . ______________ KONTYNUACJA TYPERKA TOMA _____________________ . ________________________________________________________________ ---------- - - Witam wszystkich serdecznie na blogu typerkowym! :)))________________________________________________ (…)

przeczytaj cały artykuł

Tom.

Niech się te wszystkie płaczki uczą przegrywać od Viki! To jest zachowanie godne wielkiej sportsmenki! Respect! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hippekk

Ale u Viki akurat wymagało to zderzenia się z realiami życia. Onegdaj w finałach USO było płaczliwie, aczkolwiek trzeba przyznać, że to miało swoisty charakter, raczej płacz połączony z wściekłością. A teraz przyszła pora na dorosłą Vikę. Przyjemnie popatrzeć. W ogóle prezentowały się nam panie bardzo efektownie podczas dekoracji. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hippekk

Ależ ja się, Tomie, wkręciłem... Dziwny dyskomfort czuję, jak Ty sobie z tym radziłeś? I jak tu podać wyniki? ;D)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Tom.

P.S. Jak widzisz masa czasu na to idzie... W następnej edycji uważaj byś się nie "przegrzał" ;) Ja bym ograniczył jednak ilość turniejów. Maksymalnie 6-9: 4 szlemy, IW, Miami (?) Madryt(?), Pekin (?), WTA Finals. 6 turniejów to typowanie co dwa miesiąca. 9 co półtora. Więcej bym nie robił, bo się "przeje".
>>> Ponadto nie dawałbym takiej ilości szablonów w pierwszych rundach... w tym wymiarze jak USO i IW to się chyba zarobisz... Np. podawałbym tylko jedną połówkę drabinki do ćwierćfinałów... I w miarę wykruszania się "naszych" zawodniczek redukowałbym i nie dawał wciąż nowych... Czyli dawał wtedy mniej niż 8 meczów na szablon...
>> Po co te rady? Trochę się obawiam, że Ci się szybko odechce tej zabawy jak będziesz szedł dalej tak "na maksa" ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Kri100

Podaj, podaj, jestem bardzo ciekawy :)
Ale fajny typerek zrobiłeś z pomocą Toma! Fajnie jest poczytać takie dyskusje o tenisie.

| Odpowiedz
blokuj
Eleonor_

Kerber wycofała się z turnieju w Moskwie, a na jej miejsce wskoczyła Kontaveit!
W Moskwie WTA 500 zagrają bezpośrednie rywalki Igi w race;
Sakkari, Muguruza, Jabeur, Pavluczenkova
Różnica punktowa grupy pościgowej jest nieznaczna, a w przypadku wygrania turnieju wszystko jest możliwe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Eleonor_

Oczywiście, ale WTA 250 będą jeszcze rozgrywane w najbliższym czasie; na Teneryfie, Courmayeur we Włoszech, Napoca w Rumunii, Linzu w Austrii.
Ponadto kilka turniejów rangi 125 również są zaplanowane w kalendarzu WTA.

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

PS: Co do tych dwóch 125tek w pierwszym tygodniu listopada (Midland i Argentyna) to już sam nie wiem, czy one się jeszcze liczą do Race. Czy Ty może wiesz albo ktoś inny (Lady)
>> ? Kiedy w tym roku jest "rien ne va plus" i ustalenie składu na Meksyk? Gdzieś czytałem że to będzie tuż po Kluż Napoce, czyli te dwa turnieiki by się nie liczyły... Zresztą komu się chce lecieć do Argentyny na cegłę? Ten w Midland w Michigan już prędzej...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.