Wątek dotyczący posta na blogu

Typerek WTA - Edycja 2021 i bonusowy typerek ATP Finals

hippekk

________________________________________________________________ . ______________ KONTYNUACJA TYPERKA TOMA _____________________ . ________________________________________________________________ ---------- - - Witam wszystkich serdecznie na blogu typerkowym! :)))________________________________________________ (…)

przeczytaj cały artykuł


Pᴏtter

Szanuję decyzję Igi. Jest ryzykowna, jednak myślę, że dobrze postawiła przed sobą priorytety. Na pierwszym miejscu powrót do formy, potem udział w Finałach. Pisałem o tym jak lekceważony jest wpływ przemieszczania się z jednego krańca kontynentu na inny kontynent, szczególnie w czasie pandemii. Wyniki Jabeur i Svitoliny w tygodniu następującym bezpośrednio po Indian Wells pokazały, że nie da się osiągać dobrych wyników, nie będąc w stuprocentowej dyspozycji. Jet lag, zmiana ciśnienia, procedury, ogólne kilkudniowe zmęczenie - dlatego odpuszczenie Moskwy i Teneryfy było racjonalnym wyborem. Hard nie jest mocną stroną Igi, a gdzie ma lepiej poćwiczyć grę na kortach twardych, jeśli nie w Kalifornii i potem na specyficznym, górskim obiekcie w Guadalajarze, gdzie prawdopodobnie i tak wystąpi albo jako pełnoprawna uczestniczka, albo rezerwowa? Iga nie jest Agą, bo Agnieszkę napędzała intensywność startów, a Igę nawarstwienie turniejów tłamsi. Myślę też, że Iga jako osoba wyjątkowo ambitna wychodzi z prostego założenia - jeśli któraś z rywalek wyprzedzi ją w rankingu Race, to najwidoczniej nie zasługiwała na grę w Mastersie. Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Więc albo Iga będzie miała bąbelki w szampanie, albo na rękach - bo się sparzy. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stanzuk

Fibaka też jak Agnieszkę napędzała intensywność startów.
A dlaczego tak ich napędzała ?
Bo on jest z Poznania, a ona z Krakowa :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pᴏtter

"Za cechy Poznaniaków uważa się przede wszystkim: zmysł praktyczny, pragmatyzm, pracowitość, punktualność, oszczędność i gospodarność, poszanowanie prawa (legalizm)".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.