Wątek dotyczący posta na blogu

Typerek WTA - Edycja 2021 i bonusowy typerek ATP Finals

hippekk

________________________________________________________________ . ______________ KONTYNUACJA TYPERKA TOMA _____________________ . ________________________________________________________________ ---------- - - Witam wszystkich serdecznie na blogu typerkowym! :)))________________________________________________ (…)

przeczytaj cały artykuł

Sargon

Przepraszam, ale wtrącę pytanie od czapy - czy orientuje się ktoś czy Łukasz Kubot zrobił sobie wcześniejsze wakacje, ma kontuzję lub zmienił dyscyplinę i szykuje się np. na zimowe zawody w bobslejach? ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
strażniczka

Raczej wcześniejsze wakacje, siedzi z rodziną w Kalifornii bodajże. Melo gra z Dodigiem.
Gorzej, że nie wiadomo co dalej, co z graniem w przyszłym roku.. We wrześniu mówił: "Na dziś nie mam planów na początek następnego roku i nie mam umówionego partnera."
Nie znalazłam nic innego na jego temat :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sargon

Iga nie gra wielu turniejów, ale jak już gra to zazwyczaj we wszystkich wariantach, gdyby było możliwe to tercety mieszane (egzotyczne) też by grała, to i Hubert by się wtedy załapał... ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Pᴏtter

Łukasz ma to szczęście, że nic już nie musi, a może zrobić wszystko. Wspaniała "starość" w ramach Chardych Kubotów i Melbotów, najlepszy IMHO finał debla w historii Wielkich Szlemów. :) Chociaż oczywiście szkoda, że wszystko co dobre, kiedyś się skończy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.