Dyskusja

Burza po zwycięstwie Pudzianowskiego. Jakim cudem?!

Serigne Ousmane Dia nie miał żadnych szans w walce z Mariuszem Pudzianowskim na gali KSW 64. Pojawiły się głosy, że Senegalczyk był w słabej formie przed pojedynkiem w Łodzi. - Ciężko oceniać czyjeś umiejętności po 18 sekundach w klatce. Zdarzały się walki na dużo wyższym poziomie sportowym, które kończyły się jeszcze szybciej - odpowiedział na te zarzuty dyrektor sportowy KSW, Wojsław Rysiewski. - Bombardier nie jest bokserem i zawalczył bardzo głupio - dodał po chwili przedstawiciel polskiej organizacji w programie "Klatka po klatce".

obejrzyj wideo


Chris Blastovy

dajecie pudzianowi kelnerów żeby łatwo przytulał kasę, a jego fani się cieszą, krzórzy właśnie odeszli od urny wyborczej gdzie oddali głos na PiS i z disco polo na ustach idą na film Vegi. Kochają swojego Cebulaka na sterydach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Donapacz

@Chris Blastovy: nie wiem czy miałeś co kolejek wspulnego ze sportem czy byłeś zawodnikiem ale jeśli będziesz kilkukrotnie uznanym za najsilniejszego na świecie i zmienisz dyscyplinę zrobisz taką redukcję wagi pochloniesz taką wiedzę jak technika walki to pogadamy zrobił i znowu udowodnił swoje każdy jego rywal to wspaniały zawodnik swoją wygraną udowodnił ciężką pracę co daje na treningach jeśli masz kogoś obrazić to tylko napisz o sobie nagraj się i pokaż jaki z ciebie nie udacznik tyle z mojej strony jeśli nie masz pojęcia o sporcie i ludziach co walczą i nic nie osiagnoles to nie komentuj bo robisz z siebie idiotę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.