Wątek dotyczący artykułu

Euforia Polaka po wygranej. Gdy wrócił do siebie, zalała go fala wstydu

Dawid ma 22 lata i złoty medal mistrzostw Polski w kolarstwie. Nie ma: kontaktu z mamą, żadnych wiadomości o tacie. Przez ponad pół roku mieszkał w piwnicy, ale dzięki pomocy ludzi jego sytuacja uległa poprawie.

przeczytaj cały artykuł

ElkaR

Dawid gratulacje. Prośba do wszystkich kolarzy , czesto jadąc samochodem mijam kolarzy niestety wiekszosc w ciagu dnia nie ma wlaczonych światełek z tylu .Pomimo ze jest dzien nie widac ich. Proszę zawsze miejcie najlepuej migajace swiatelka bez wzgledu na pogode i pore dnia.
Zawsze światła włączone. to dla waszego bezpieczeństwa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
loleksior

@ElkaR: ba nawet na grupkach kolarskich, gdzie swiadomość powinna być wysoka, ludzie prują się ze w dzien swiatełek niet.
Przeciez to głupota - czarny stroj, czarny rower, czarny asfalt i cien drzew i jest się ninja. Ja mam zawsze właczone migajace swiatełko z tyłu i z przodu. Zauwazyłem ze kierowcy wymijają mnie z daleka. Nikt praktycznie na gazete.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.