Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Falubaz chciał rozbić bank dla Dudka. Miałby jak w elicie

Stelmet Falubazowi Zielona Góra po spadku z PGE Ekstraligi nie udało się zatrzymać Patryka Dudka. Dla swojej największej gwiazdy klub był gotowy rozbić bank!

przeczytaj cały artykuł

Santiago41

Komu najbardziej zależało na spadku falubazu z ekstraligi ? Protasiewiczowi i Dudkowi . Protasiewicz gdyby Falubaz został w Ekstralidze musiałby szukać innego klubu , a Dudek miał pretekst by opuścić Falubaz . Wszyscy piszą o Dudku w kontekście gwiazdy , to jak takiemu zawodnikowi przystoi przegrać takie biegi jak z Częstochową i Lesznem I to na własnym podwórku . Myślicie że kibice to idioci? To było widać gołym okiem że Dudek odpuścił te biegi . W moich oczach stracił wszystko , mógł nawet zachować się fer play i pojechać jeden z tych biegów na miarę swoich możliwości a jak się nie dogadywał z zarządem to mógł po sezonie odejść. Ale takiego zachowania po nim nigdy się nie spodziewałem . Zawiódł mnie po całości. Szczerze ? Nie chciałbym go widzieć już w barwach falubazu . Niech idzie i zarabia sobie gdzie indziej . Ja pieniądze wydane na kontrakt tej nie lojalnej Gwiazdy przeznaczyłbym na szkolenie młodych zawodników . A argument pod tytułem , ,, chce się rozwijać sportowo " w ogóle do mnie nie trafia. Hancock też zszedł ligę niżej . Myślę że akurat nie w przypadku Dudka który od 2017 znacznie obniżył loty taki pobyt na zapleczu by zadziałał na korzyść tego zawodnika .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Piter ZG

@Santiago41: Jesteś zwykłym kibicem sukcesu i do tego laik. Zobacz statystyki z ubiegłego sezonu. Ile punktów zdobyła nasza "super " młodzież. Przecież oni często nie łapali się na szpryce! W 1 lidze będą mieli problemator.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.