Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Fricke nie chciał do I ligi. Mówi, dlaczego zmienił zdanie

Max Fricke nie ukrywa, że nie widziała mu się jazda w eWinner 1. Lidze. Czym przekonał go Stelmet Falubaz Zielona Góra do zmiany zdania? Australijczyk zdradza to w rozmowie z Falubaz.com.

przeczytaj cały artykuł

Santiago41

I kto by pomyślał że tak zachowa się obcokrajowiec , a wychowanej nie dość że spuścił zespół to jeszcze zawinął kitę . Wstydź się Dudku . Gdyby Dudek myślał perspektywicznie i z myślą o swoim zespole to by potraktował tą roczną przerwę od ekstraligi jako dobry krok na przód.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Lukim81Pomorskie-Śląskie

@Santiago41: Niestety takich wychowanków jak śp. Rafał który swą sarżą dał awans Falubazowi czy Huszcza już nie ma. Takie czasy. Jestem nawet pewien że Gorzów opuści kiedyś Zmarzlik. Gdy zabraknie odpowiednich zer. Ktoś się kiedyś spodziewał ze Gollob będzie jeździł u swego rywala zza miedzy? Chyba nie? a mam szacunek do Tomka za całokształt sportowy ale pieniądze jedno słowa drugie. Sport to jeden wielki biznes i wiem że Ameryki nie odkryłem. Dudek jak Janowski z Tarnowa wróci kiedyś do Zg i będzie znów bozyszczem niczym Maciek. Sprawa jest świeża i połowa kibiców z Zg jest rozgoryczona jak Dudek postąpił, mają do tego prawo ale emocje opadną, matka w tym kotle miesza, ale ja tam pamiętliwy nie jestem bo to zła cecha.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
HR_Sparta

@Santiago41: To nie Dudek spóścił Falubaz z EL, tylko zarząd budując przeciętny skład. Największy wkład w spadem Falubazu ma Przemek Pawlicki, który w meczu ze Spartą przypadkowo przewrócił Taia i spowodował jego kontuzję. W konsekwencji Sparta się pogubiła i przegrała mecz.Gdyby nie wygrana ze Spartą, spadek zaliczyłby GKM.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.