Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Cellfast Wilki przedstawiły skład! Krośnianie chcą pokrzyżować plany Falubazowi i Polonii

Wicemistrzowie eWinner 1. Ligi Żużlowej zaprezentowali skład na sezon 2022. W kadrze Cellfast Wilków Krosno pojawiły się trzy nowe twarze. Prezes Grzegorz Leśniak zapowiada, że zespół będzie chciał pokrzyżować plany Falubazowi i Polonii.

przeczytaj cały artykuł


smok

Brawa za zatrzymanie liderów. Macie świetnych krajowych seniorów oraz Andrzeja. Tam gdzie największa siła rażenia, jest status quo. Zostawienie Milika? Ma swoje za i przeciw, ale myślę, że to dobry ruch. U24 - strata Wojdyły może być odczuwalna. Karczmarz to podobny do niego zawodnik. Patrykowi się udało, a to rzadkość, aby zawodnik, który jest o krok od zakończenia kariery, nagle ruszył. Zobaczymy, jak będzie w przypadku Rafała. Lewiszyn ma papiery na dobrą jazdę, ale jeszcze ich nie pokazał. Juniorzy na plus, z tym że akurat od Falubazu i Polonii odstają. Sadurski umie płynnie przejechać cały wyścig, z czym Rydlewski ma problem, a wypo Karczewskiego to naprawdę świetny ruch, ale przede wszystkim Włókniarza. Dużo nauki przed nim, ale da dużo radości, tak myślę. Ten skład jest naprawdę dobry. Wilki ponownie mogą powalczyć o finał ligi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fan Wilków Krosno

@smok: Absolutnie się nie zgadzam że Falubaz ma lepszych juniorów! W czym Rempała jest lepszy od Sadurskiego i Karczewskiego. W turniejach młodzieżowych regularnie z nimi przegrywał. Krosno ma jedną z najmocniejszych par w lidze jeśli chodzi o juniorów!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Franek Dolas

@smok: to pokolei.Tofik , Andrzej to wiadomo. Milik to mała zagadka. Dostał kolejną szansę. Stabilizacja przemawia za tym że małymi kroczkami powinien iść do przodu, szczególnie że gdyby klub mocno nastawił się na walkę o awans to na tej pozycji najłatwiej mógłby się wzmocnić. W jego przypadku jednak wystarczy że bardziej poprawi pierwsze starty i już będzie progres:):) Karczmarza już opisałem. Może być przeciętnie a może być objawieniem sezonu. Pamiętać trzeba że wyboru to raczej nie mieliśmy. To przejdę jeszcze do Lewiszyna. Ale powiem , bo tu Milik , Karczmarz i on ma pewien kontekst. My niby nie bijemy się o awans ale tego nie wykluczamy, a wiec możemy pozwolić sobie na sprawdzenie takich zawodników. Jeśli oni wypalą to możemy włączyć się do walki. Lewiszyn podpisany na 3 lata. To jest takie ryzyk fizyk. Chłopak ma papiery na walecznego chłopaka musi tylko wyeliminować błędy jakie mu się zdarzają. On przecież jest młodym zawodnikiem który ciągle się uczy. Ale tu jego biegi z IMŚJ w Krośnie pokazują że ..w pierwszych kiedy właśnie pokazał błędy była kicha to w dalszej części zawodów kiedy ich się wystrzegał było bardzo dobrze. To może być dobra inwestycja dla klubu, a jak nie to to będzie tylko rezerwowym. Juniorzy. Zobaczymy. Porównania do Polonii czy ZG. ehh tor pokaże. Karczewski jest porównywany do Przyjemskiego (nie przezemnie). Sadurski doświadczenie. On wchodzi w etap kiedy powinien zacząć mocniej włączyć się w pokonywanie przeciwników i niekoniecznie tylko juniorów. To mu się w Rawiczu zdarzało i to nie z byle kim. To oczywiście nie oznacza że zaraz będzie robił nie wiadomo co , ale to samo mają i w Polonii i ZG. Tu każdy może wygrać z każdym jeśli chodzi o juniorów a to już dużo a przynajmniej dla nas . Oczywiście Przyjemskiego każdy ocenia wysoko bo przejechał ten jeden sezon, ale przecież przed tym też wszyscy na niego mocno liczyli. Tu jest podobna sytuacja z Karczewskim. Jednak obaj mają małe doświadczenie i ja nie przeceniam ich zbyt mocno. Mają czas. Dzięki jeszcze raz za komentarz bo jest wyważony i ...normalny . Powodzenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.