Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Transfery. Składy drużyn - 2. Liga Żużlowa 2022

Od 1 do 14 listopada w żużlu trwało okienko transferowe, w trakcie którego kluby z 2. Ligi Żużlowej podpisywały kontrakty z zawodnikami na rozgrywki ligowe w 2022 roku. Prezentujemy aktualne kadry drużyn.

przeczytaj cały artykuł

sympatyk żu-żla

Czytając skład Tarnowskiej unii .NIE ZACHWYCA .Tym składem nie wróże powrotu do 1L. Ale też z ligi nie wyleci .Chyba że zrezygnuje z jazdy ,Jeżeli przyjdzie 100 kiboli ,Jaki to zarobek ,Odnowa ŻUŻLA w Tarnowie to rada nadzorcza do wymiany całkowitej. PREZES NOWY jedynie pracownicy mechanicy jeżeli tacy są powinni zostać. dobry men oraz gospodarz ,stadion wyremontować na ex ligę żużla oraz piłkę, TEDY MOŻNA COŚ MYŚLEĆ O PRZYJSCIU FANÓW .Jak to dawniej bywało,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UT Magic

@sympatyk żu-żla: Spadaj chejterze. Obserwuje twoje wpisy juz od jakiegos czasu. To jest sport jak kazdy inny i na sukcesy skladaja sie nie tylko prezesowie. Zrozum to wreszcie i przestan sie mazac wiecznie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sympatyk żu-żla

Słuchaj koleś ja się nie mażę bo nie mam po co oraz o co ,Jak pisałem w tamtym roku o tej porze że Sady doprowadzi unię do awansu do drugiej ligi tak się stało. Tyś TEŻ WYPISYWAŁEŚ bzdury pod moimi postami , Na marginesie więcej lat siedzę w tym sporcie niż ty masz lat pracy może i życia POZDRAWIAM WIELMOŻNEGO PANA

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.