Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Co będzie, jeśli Abramczyk Polonia nie awansuje? Kanclerz odpowiada Leśniakowi i proponuje zakład!

Grzegorz Leśniak w rozmowie z WP SportoweFakty powiedział, że brak awansu do PGE Ekstraligi będzie koszmarem dla Abramczyk Polonii lub Stelmetu Falubazu. Szef klubu z Bydgoszczy proponuje prezesowi Cellfast Wilków zakład.

przeczytaj cały artykuł

Tyfus Wielki Pierwszy

Panie Jurek z kim Pan chce się zakładać? Nie stać było tego gościa na Zagara mimo że rozmowy szły gladko, parę stówek wiecej i brudne galoty a ponoć taki potężny ten ich sponsor jest... Rok wcześniej okres transferowy przespany, żeby potem cały sezon ratować się najemnikami i przepłacać, to skąd tego gość ma hajs wziąść na zabawy w zakłady? Gościu po prostu robi z igly widły żeby ludzie pamiętali że w polskim żużlu jest taki klub jak Wilki z Krosna....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Laszlo84

@Tyfus Wielki Pierwszy: A co mnie obchodzi jakie wy to nazwiska mecie nazwiska to nie wszystko
A co do Gdańska to nie tutaj miał być komentarz już poprawione

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Tyfus Wielki Pierwszy

@mokry90: wszystko co planujesz obracasz w sukces? Mieli być ale ich nie ma, są inni. Świat się nie kończy jutro. Cele sobie stawiamy bo wiemy czego chcemy. Siedzieć wiecznie w pierwszej lidze jak co niektórzy nie zamierzamy.

| Odpowiedz
blokuj
Tyfus Wielki Pierwszy

@Penhall: może tego nie widać po moich wpisach ale mam to samo. Irytuje mnie tylko pewna grupa tutejszych "ekspertów", u nas drzazgę widzą ale deski w swoim oku już nie. A teraz jeszcze jakaś część kibiców Krosna odleciała po jednym sezonie....

| Odpowiedz
blokuj
erik stelmacher

@Tyfus Wielki Pierwszy: przepraszam kolego..ty we mnie mickiewiczem więc ja co?...tylko milczę...no dobrze trochę edukacji może jednak-we współczesnej polszczyźnie jest wziąć...nic nie poradzę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Tyfus Wielki Pierwszy

@erik stelmacher: kierowniku toć nie będziemy się o jeden mało istotny wyraz "przepychać". Wiem, że popełniam błędy bo od wielu lat nie mieszkam w Polsce i nie posługuje się tym językiem na codzień, zresztą w szkole jak miałem siedzieć na języku polskim to dostawałem białej gorączki, mnie bardziej do matematyki i fizyki ciągnęło. A kiedy pisze, to robi to za mnie słownik T9 w większości. Jest to dobry czas aby zmienić ten wyraz na poprawny. Wydawało mi się że obie są poprawne. Dzięki.

| Odpowiedz
blokuj
Tyfus Wielki Pierwszy

@Sabeu: ale kogo to jest problem teraz? Leje na opinie innych. To nie koncert życzeń. To samo mogę powiedzieć o innych klubach, więc nie wyskakuj z dziecinnymi tekstami.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.