Wątek dotyczący artykułu

Ludzie straszyli, że moje życie się skończy. Mylili się

- W ciąży byłam pouczana na każdym kroku, stałam się własnością narodu. Czytałam, że chcę zabić siebie i dziecko, bo wyszłam na spacer. Wiele kobiet traktuje się jak inkubatory i przechowalnie - mówi w rozmowie z WP SportoweFakty Justyna Kowalczyk.

przeczytaj cały artykuł

Parzygnat

Mądra i dzielna kobieta. Nie zgadzam sie z nią w jednym. Lekarz składa przysiegę Hipokratesa- " Primum non nocere" i ma świety obowiązek chronić ludzkie życie i walczyc o nie w kazdej sytuacji bez względu na wszystko .Jak lekarz może stać z boku i czekać na smierć płodu i w konsekwencji smierc matki. Ona umierała w świadomości, że umiera, bo odmawia sie jej pomocy, że tak byc nie musi, ze jej dziecko zostanie sierotą. to straszne, gdzie mysmy doszli? Środek Europy, 21 wiek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Andrzej Roth

@Parzygnat:
W razie potrzeby najwyzszy prawnik przy poklasku np. Ordo Juris moze interpretowac, ze zaszkodzono plodowi, bo chociaz obarczony wadami i w trakcie spontanicznej aborcji to jednak "serce bilo".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.