Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Unia Tarnów to pierwszy taki przypadek w historii. Przez połowę sezonu 2022 może mieć spory problem

Polskie kluby skompletowały już zestawienia na przyszłoroczne rozgrywki. Jak się okazuje w jednym z ośrodków doszło do niespotykanej wcześniej sytuacji, przez którą drużyna może mieć problem w pierwszej części sezonu.

przeczytaj cały artykuł

wiedzącyspeed

odwalcie się od Unii ,nie ma już innych klubów do opisywania jak to jest dobrze i jak to jest źle ,dajcie im pracować spokojnie a efekty przyjdą , czepcie się innych ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UT Magic

@wiedzącyspeed: Widzisz, to jest przepychanka pomiedzyredakcja a klubem. JA tu nie pisze o jednym czy drugim artykule ale taka nagonka trwa juz od kilku sezonow. Wiekszosc tu zgromadzonych zapewne wie o co chodzi. Zastanawia mnie tylko jedno. Jak sie to dzieje ze klub jeszcze nie wzedl na droge sadowa. Zastanawia mnie np jak dlugo inne firmy by czekaly ze zlozeniem sprawy do sady gdy by prasa caly czas nieustannie robila antyreklame. Nekanie tylko to potrafia! Od kilku sezonow nie napisali NIC pozytywnego a nawet te troche bardziej pozytywne artykuly tez sa tak mrocznie przedstawiane. Graja slowami i tyle niektorzy sie na to lapia!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.