Wątek dotyczący artykułu

Szczyt IV fali pandemii w Polsce i smutny obrazek z Wisły

Teoretycznie byli prawie sami zaszczepieni. Nikt tego jednak nie mógł zweryfikować. Skoczków dopingowały tłumy, ale w tym gronie maseczki były rzadkością. Rafał Kot, były fizjoterapeuta kadry, ocenił, co w tym wszystkim jest najsmutniejsze.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Teo

@Nick Login: Zaszczepieni powinni być odizolowani, ponieważ nieświadomie dystrybuują covid-19. Co ci nie pasuje nl? Da się bez inwektyw? Można?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ARW

@Nick Login: póki płacimy składkę na ubezpieczenie zdrowotne, leczenie przysługuje jak każdemu i należy zadać usług, bo to są usługi wynikające z umowy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krzysztof Tomczyk

@Nick Login: i tak sie lecze bo nfz nie dziala, jedyne o co bym prosił w związku z twoją prośbą - oddajcie mi moje składki nfz za ostatnie 20 lat bo u lekarza w nfz to mnie nie widziano

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
szurszacz.

@Nick Login: jak jestem niezaszczepiony i złamie nogę to też??? To że do lekarza specjalisty czeka się kilka miesięcy to też przez to że niezaszczepiony??? A składki to na uj płace??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Dariusz Kiełbasa

@Nick Login: ale składki mają nadal płacić (bez prawa do leczenia) czy jednak nie bo skoro nają si3 leczyć na swój koszt to wiesz...?

A palacze też mają się leczyć na swój koszt? A piraci drogowi? A alkoholicy? A uprawiający ryzykowne sporty? Idąc za ciosem też powinni leczyć się na swój koszt?

| Odpowiedz
blokuj
Hatemaster

@Nick Login: Nie ma sprawy, tylko niech mi oddadzą wszystkie składki zdrowotne, jakie płacę od ponad 20 lat, podczas to których lat u lekarza byłem tylko raz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
michalzg

@Nick Login: zdecydowanie. Jak niezaszczepionych i zachowuje na COVID to niech siedzi w domu, żadnego przyjęcia do szpitala. Taki mocny to niech sie leczy domowymi sposobami, a nie zajmuje łóżko chorym na przewlekłe choroby. Tak powinno byc w normalnym kraju

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Gekon

@Nick Login: oddaj mi moje składki zdrowotne bo nie korzystam z nich. Zrozumiałeś swoje idiotyczne podejście do tematu?

| Odpowiedz
blokuj
Gekon

@michalzg: gdybyś się orientował to nie zamyka się oddziałów gdzie leczy się choroby przewlekle (np. nefrologia i nie dyskutuj z tym bo bez dializy umiera się błyskawicznie) tylko zwykłe. Tutaj nigdy jakoś szczególnie dobrze nie było i problemy z dostępem do łóżka występowały też wcześniej. Teraz jak mają przyjąć kogoś kto powiedzmy może być w szpitalu ale w domu też nic mu nie będzie to łóżko dają na "covid". Medialne to i hajs też dobrze się liczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Gekon

@Krzysztof Tomczyk: laryngolog, okulista, ortopeda, fizjoterapeuta, wszystkie badania krwi, moczu i inne, wszystko robię prywatnie. Nie pamiętam jak wygląda lekarz rodzinny i gdzie przyjmuje.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.