Wątek dotyczący artykułu

Anastasi o sytuacji finansowej klubu. "Przed sezonem było dramatycznie"

Jak przyznaje Andrea Anastasi, sytuacja Projektu Warszawa "była dramatyczna". Teraz pojawiły się pogłoski o tym, że klub może być królem polowania na rynku transferowym przed kolejnym sezonem. - Mamy duży potencjał, także na przyszłość - mówi dla WP.

przeczytaj cały artykuł

Legionowiak 3.0

Od kilku lat Projekt Warszawa buduje zespół, który ma osiągać sukcesy i ma rzucić wyzwanie ZAKSIE i Jastrzębskiemu! Problem polega na braku stabilności w składzie, bo co chwila są odejścia i przyjścia! Warszawianom potrzeba siatkarzy, którzy będą grać w stolicy parę sezonów, a nie rok lub dwa i "dziękujemy"! Też potrzebne są wyniki, bo widać, że mało ludzi jest zainteresowanych siatkówką w warszawskim wydaniu, co potwierdza garstka ludzi w Torwarze i Arenie Ursynów na meczach Projektu! Wierzę, że Projekt Warszawa jeszcze będzie nową trzecią siłą w polskiej siatkówce męskiej!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Katon el Gordo

@Legionowiak 3.0: Ja chciałbym żeby mistrzowski tytuł po latach znów zawitał do Warszawy (ostatni raz było to w 1986 - Legia), ale nie wierzę aby Anastasi był trenerem który może do tego poprowadzić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Legionowiak 3.0

@Katon el Gordo: Dobrze, że przywołujesz siatkarską Legię Warszawa! Najpierw niech spełni się moje marzenie o grze siatkarzy CWKS-u po raz pierwszy od 1999 roku w PlusLidze! Fajnie byłoby zobaczyć siatkarskie derby Warszawy Projekt-Legia oraz starcia Wojskowych, np. z ZAKSĄ lub Jastrzębskim Węglem! Może kiedyś Legia znów będzie na szczycie, kto wie! Do boju siatkarze CWKS Legia Warszawa!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Legionowiak 3.0

@Legionowiak 3.0: Jeszcze jedno mi się przypomniało, co do siatkarskich tradycji Legii Warszawa! Oprócz siatkarzy, jeszcze Legia miała sekcję siatkarek! Marzy mi się, żeby kiedyś znów reaktywowano sekcję siatkarek CWKS Legia Warszawa! Fajnie byłoby zobaczyć w naszej Tauron Lidze siatkarki Legii; fajnie byłoby kibicować CWKS-owi i siatkarzy i siatkarek! To tylko marzenia, niestety, a nie rzeczywistość! Marzę, że w reaktywowanej drużynie siatkarek Legii Warszawa jeszcze podczas swojej kariery wystąpi moja ulubiona siatkarka (dobrze wiecie która, skoro to piszę jako Legionowiak)!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
bartiksm

@Katon el Gordo: Anastasi to świetny szkoleniowiec ! który potrafił zdobyć medal z przeciętnym składem. Potrzeba wzmocnień na przyszły sezon i Andrea walczy o złoty medal z Warszawą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
bartiksm

@Legionowiak 3.0: Problem polega na brakach finansowych a nie braku stabilności w składzie, bo Kwolek, Wrona czy Wojtaszek są tam od dłuższego czasu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Legionowiak 3.0

@bartiksm: Zgadza się! Potrzebny jest Projektowi silny i bogaty sponsor oraz... zmiana nazwy klubu (znów na AZS Politechnika Warszawska lub fuzja z Legią Warszawa i grać jako CWKS Legia Warszawa)!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.