Dyskusja

Mamed Chalidow w szpitalu! "W trybie pilnym"

KSW 65 ostatecznie zasmuciło polskich kibiców. Mamed Chalidow został brutalnie znokautowany przez Roberto Soldicia. Lekarze długo opatrywali legendę polskiego MMA. Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji KSW, choć był zadowolony z poziomu walk na gali, nie potrafił cieszyć się z niej po takiej porażce Chalidowa. Zawodnik wylądował w szpitalu. - Będzie miał tomografię. Są różne warianty, co może się wydarzyć. Ciężko mi tutaj tworzyć jakieś historie. Poczekajmy i będziemy wszystko wiedzieli. Przed chwilą skończyłem rozmowę z naszym czołowym medykiem. Prosiłem, by na bieżąco mnie informował. [Mamed] w trybie pilnym pojechał do szpitala, w trybie pilnym będzie przyjmowany - zdradził przed kamerą WP Lewandowski.

obejrzyj wideo


otojaja

@Baluk Konrad: To dostałeś na cito, ja miałem ok 13 miesięcy oczekiwania, ale zrobili mi po 10 godzinach tylko prosili , żebym odłożył granat, bo rezonans nie toleruje...:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hedgehog

@Baluk Konrad: widocznie nie wymagasz nagłej pomocy. Gdybyś dostał w szczękę i oczy by Ci się wywinęły na drugą stronę, to możliwe, że zrobiliby szybko tomografię.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.