Dyskusja

Mamed Chalidow w szpitalu! "W trybie pilnym"

KSW 65 ostatecznie zasmuciło polskich kibiców. Mamed Chalidow został brutalnie znokautowany przez Roberto Soldicia. Lekarze długo opatrywali legendę polskiego MMA. Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji KSW, choć był zadowolony z poziomu walk na gali, nie potrafił cieszyć się z niej po takiej porażce Chalidowa. Zawodnik wylądował w szpitalu. - Będzie miał tomografię. Są różne warianty, co może się wydarzyć. Ciężko mi tutaj tworzyć jakieś historie. Poczekajmy i będziemy wszystko wiedzieli. Przed chwilą skończyłem rozmowę z naszym czołowym medykiem. Prosiłem, by na bieżąco mnie informował. [Mamed] w trybie pilnym pojechał do szpitala, w trybie pilnym będzie przyjmowany - zdradził przed kamerą WP Lewandowski.

obejrzyj wideo

Bastien Bastien

Mamed to po pierwsze kryminalista który za przemyt kradzionych samochodów powinien siedzieć w kryminale dostałć kopa w dupę i mieć zabrane obywatelstwo Polskie za chym terrorystów czy już wszyscy zapomnieli brawo dla katolika do Roberto że obił tą patologie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Aleksander Olek

@Bastien Bastien: za przemyt samochodów z Austrii i z Niemiec żadna władza polską nie ukarała bękarta Rydzyka vel Kordaszewski a kościelna dała mu święcenia kapłańskie to czego wymagać od innych????

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.