Wątek dotyczący artykułu

Kibice Legii wywiesili baner. To otwarty protest

Nie pierwszy raz na trybunach przy Łazienkowskiej w Warszawie fani wywiesili transparent nawiązujący do działań polityków. O co rozchodziło się tym razem?

przeczytaj cały artykuł

Legionowiak 3.0

Od kiedy Legia Warszawa czci Romana Dmowskiego, skoro dla nas, kibiców CWKS-u, symbolem i ważną postacią dla legijnej historii był Marszałek Józef Piłsudski? Ja jako wyborca Platformy Obywatelskiej i piłsudczyk jestem tym banerem oburzony! Ja powiem tak: "Zdrajcy, reżimowcy i zwolennicy Dmowskiego ręce precz od Piłsudskiego"! Nieważne, że chodzi o słynne rondo w centrum Warszawy na cześć endeckiego łajdaka! Dmowski ma małe rondo, a Piłsudski ma wielki plac w Mieście Stołecznym Warszawie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|17)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jan Helak

@Legionowiak 3.0: Sam powtarzasz przyśpiewki z Żylety na forum, a jak myślisz, czyj wizerunek kibole z Żylety obnoszą na transparentach 11 listopada każdego roku? Bo chyba jednak nie Piłsudskiego...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Legionowiak 3.0

@Jan Helak: Niestety, kibice Legii "wyrzekli się" Marszałka, skoro wychwalają Dmowskiego! Na szczęście, nie jestem jednym z nich! Dla mnie, Legia Warszawa to klub o tradycjach legionowo-piłsudczykowskich! Nie dopuszczę, ja jako kibic Legii, znający prawdziwą historię naszego klubu, żeby na nowo wymazano Marszałka Józefa Piłsudskiego z kart historii CWKS Legia Warszawa!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Wschodni Płomien

@Legionowiak 3.0: tu to jesteś zgrywus. Dalej na zdalnym nauczaniu jesteś. Pilsudczyku buhahaha. Ty to raczej Czajkowski od smrodu i brudu prezydenta czajkowskiego

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Marek Zegarek

@Legionowiak 3.0: Symbolem i ważnymi postaciami dla kibiców CWKS-u byli raczej komunistyczni generałowie, którzy zarządzali (czy też raczej dowodzili) tym klubem. Bo chłopcze rozszyfruj sobie najpierw co znaczy CWKS i skumaj, że to jest relikt czasów słusznie mienionych. Wypadałoby znać aktualną nazwę klubu, któremu się kibicuje lub też "kibicuje" (co jest bardziej prawdopodobne w Twoim przypadku).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
MPN

@Legionowiak 3.0: Doucz się nieuku. Bez obu nie byłoby niepodległości Polski. Dmowski jako dyplomata a Piłsudski jako wojskowy. Chańbą to jest Bereza Kartuska w której socjalista Piłsudski torturował polskich patriotów, ale skąd ludzie twojego pokroju mają to wiedzieć, w tvn o tym nie mówią

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.