Wątek dotyczący artykułu

Włosi piszą o wielkim transferze Zielińskiego! Chce go potęga

To byłby wielki hit z udziałem reprezentanta Polski. Piotr Zieliński notuje znakomity okres w SSC Napoli, a to przekłada się na zainteresowanie zawodnikiem. Czy będzie on bohaterem głośnego transferu?

przeczytaj cały artykuł

PIKU

ludzie! jak się ma 27 lat i strzela 5 bramek w sezonie z 5 asystami to jest się przeciętniakiem i żaden wielki klub go nie weźmie! Piątek w Realu miał być, a Milik w PSG! a skończyło się jak zawsze w przeciętnym klubie... redaktorstwo spada na dno! chyba kasa od promowania przez menedżerów uderza im jak woda sodowa do głowy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tuzy

@PIKU: A ile zdobył mądralo strzelił Modrić jak zdobył złotą piłkę????Od kiedy to każdy dobry zawodnik musi zdobywać bramki ????????????

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
R4vix

@PIKU: OLM to wcale nie taki średni klub. Piątek to już inna historia, ja zawsze powtarzałem że to jest ziomek co miał swoje 5minut- wykorzystał je i koniec, równia pochyła

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.