Wątek dotyczący artykułu

Kto trenerem Polaków? Odpadł mocny kandydat

Polski Związek Piłki Siatkowej nadal pracuje nad rozstrzygnięciami konkursu na stanowisko trenera reprezentacji Polski. Dotarliśmy do informacji o zaskakującym kandydacie, o którym dotychczas się nie mówiło.

przeczytaj cały artykuł

kristobal

odpoczniemy sobie od Góreckiej, bo żaden z kandydatów na trenera reprezentacji nie powoła jej, gdyż atmosfera w zespole byłaby tragiczna przez jednego oszołoma

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Legionowiak 3.0

@kristobal: Po raz kolejny obrażasz Zuzannę Górecka! Zuza będzie grać w kadrze, zobaczycie wszyscy! Ja wierzę zawsze w moją "siatkarską bogini"! Jak Zuza nie dostanie powołania do Reprezentacji Polski siatkarek, będę wściekły i tego nie daruję!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
abram

@Legionowiak 3.0: pisałem już kiedyś , chłopie - wyluzuj , Twoja Bogini jest ligową średniaczką i oby się rozwinęła

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Legionowiak 3.0

@Aniutaq: Nawet bym nie chciał, żeby ci kandydaci nie trenowali naszych siatkarek, tym bardziej mojej ulubionej i ukochanej "siatkarskiej bogini", jaką jest Zuzanna Górecka!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Legionowiak 3.0

@kristobal: Że akurat to było dziewięć dni temu, ale nie zapomniałem o Twoim obraźliwym wpisie o mojej ulubionej (wręcz ukochanej) siatkarce, Zuzannie Góreckiej! Skąd Ty wiesz, że żaden nie powoła Zuzanki, co? Ja akurat twierdzę, u każdego dostałaby szansę, wręcz twierdzę, jak budować kadrę siatkarek, to taką, gdzie liderką gry i zespołu będzie właśnie Górecka! Ja nie jestem żadnym oszołomem, tylko dobrym i wiernym wielbicielem Zuzy!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.