Wątek dotyczący artykułu

Żużel według Jacka. Rózgi dla Kowalskiego i Tarnowa. Prezenty dla Łaguty i Ostrowa [FELIETON]

- Jako środowisko pokazaliśmy, że możemy robić wielkie rzeczy, jednocząc się w zbiórce dla Niny Słupskiej. Za to należy się super prezent. Rózgi też rozdałem, a jedna z nich trafia do Bartłomieja Kowalskiego - pisze w swoim felietonie Jacek Gajewski.

przeczytaj cały artykuł


Angrift

Z tymi klubami ze wschodu to faktycznie cos dziwnego.Takie to niby nic wycierajace konty 2 ligi i nagle w 5 lat BUM!!!! Mistrz Polski.A po 5 latach znow spadek upadek i dziadowanie.To jakies od klimatu czy od ludzi ze zastaw sie a postaw sie?Na nogach wloskie kozaczki a w nich onuce?Obecnie jestesmy w erze Lublina ale pamietamy jak po salonach puszyl sie Rzeszow czy Tarnow.Czego tam Prezesy czy wlasciciele nie obiecywali?Zlote klamki w WC to poczatek.Ale zeby stadion wybudowac,zaplecze oj to juz nie.Ciekawe spostrzezenie Gajewskiego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UT Magic

@Angrift: Kolego nie znasz sprawy tarnowskiego stadionu to sie nie wypowiadaj! W Tarnowie stadion nie nalezy do klubu tylko do miasta a miasto nie mialo pieniedzy na jego remont i kto mial to zrobic? Jako sponsor wylozyl bys ze 100 baniek na nie swoj obiekt? Wez sie nie wypowiadaj!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.