Wątek dotyczący artykułu

Dziecko do matki w sklepie. Pudzianowski zdębiał

Post Mariusza Pudzianowskiego sprawił, że w mediach społecznościowych rozpętała się prawdziwa burza. Gwiazdor MMA nie mógł uwierzyć, jak dzieciak zwrócił się do swojej matki.

przeczytaj cały artykuł

Legionowiak 3.0

Świetny komentarz Mariusza! Kiedyś to było wychowanie i porządne dzieci, a potem dorośli! Bardzo brakuje mi twardego wychowania dzieci oraz posyłania młodzieży do wojska po to, by nauczyli się życia i stali się prawdziwymi mężczyznami, a nie mięczakami i lalusiami! Lanie laniami, ale ostry ochrzan słowny i kary dla dziecka za coś złego to dobra rzecz! Ja sam chcę wychowywać w przyszłości swoje dzieci twardo, z pewnymi granicami oraz nie będzie miejsca na bezstresowe wychowanie, choć kochać i szanować dzieci trzeba! Dzięki Bogu, że byłem wychowywany na twardych zasadach! Trzeba w Polsce wrócić do twardego (wręcz "spartańskiego") wychowywania dzieci oraz trzeba przywrócić zasadniczą służbę wojskową (szczególnie dla rozpieszczonej młodzieży)!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Q.W

@Legionowiak 3.0: "Kiedyś to było wychowanie i porządne dzieci," Ty chyba zapomniałeś o pewnej grupie społecznej jakimi były dresiarze, albo sam już nie pamiętasz, bo jak ja słyszę opowiadania o pluciu do kawy lub do kanapek przed przyniesieniem nauczycielce i innych zachowaniach, to nie wiem czy to było porządne dziecko. Wojsko jest od tego by szkolić osobę do posługiwania się bronią i do kształtowania umiejętności i wiedzy niezbędnych do obrony kraju, a nie od tego by uczyć życia, od uczenia życia są rodzice. Nie ma czegoś takiego jak bezstresowe wychowanie (bo nie da się dziecko bez stresu wychować). "Trzeba w Polsce wrócić do twardego (wręcz "spartańskiego") wychowywania dzieci " Wątpię, pedagogika jak każda nauka się rozwija, a od twardego wychowania już odstąpiono i jest krytykowana, tak samo jak podchodzenie do dziecka zbyt liberalnie w wychowaniu. Teraz jest nastawienie na zrównoważone podejście, czyli na styl wychowania demokratyczny (szczegóły znajdziesz nawet w Internecie wpisując hasło "style wychowania ). A to, że są dzieciaki które są nie wychowanie, to jest wina rodziców, którzy mają tak niską świadomość pedagogiczną, że nawet nie robią nic z uwag nauczyciela, a nie ze "złej pedagogiki"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sz1ymontiger

@Legionowiak 3.0: jestem jeszcze dzieckiem bo mam 13 lat ale uważam tak samo mnie rodzice wychowywują na starych zasadach tylko że trochę lżejszych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Robi68

@Legionowiak 3.0: Dziecko wojsko znasz z opowiadan takze nie zabieraj glosu.Ja bylem i w zyciu bym nie chcial zeby moi synowie tam marnowali czas

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.