Wątek dotyczący artykułu

Dziecko do matki w sklepie. Pudzianowski zdębiał

Post Mariusza Pudzianowskiego sprawił, że w mediach społecznościowych rozpętała się prawdziwa burza. Gwiazdor MMA nie mógł uwierzyć, jak dzieciak zwrócił się do swojej matki.

przeczytaj cały artykuł


Legionowiak 3.0

Świetny komentarz Mariusza! Kiedyś to było wychowanie i porządne dzieci, a potem dorośli! Bardzo brakuje mi twardego wychowania dzieci oraz posyłania młodzieży do wojska po to, by nauczyli się życia i stali się prawdziwymi mężczyznami, a nie mięczakami i lalusiami! Lanie laniami, ale ostry ochrzan słowny i kary dla dziecka za coś złego to dobra rzecz! Ja sam chcę wychowywać w przyszłości swoje dzieci twardo, z pewnymi granicami oraz nie będzie miejsca na bezstresowe wychowanie, choć kochać i szanować dzieci trzeba! Dzięki Bogu, że byłem wychowywany na twardych zasadach! Trzeba w Polsce wrócić do twardego (wręcz "spartańskiego") wychowywania dzieci oraz trzeba przywrócić zasadniczą służbę wojskową (szczególnie dla rozpieszczonej młodzieży)!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Q.W

@Legionowiak 3.0: "Kiedyś to było wychowanie i porządne dzieci," Ty chyba zapomniałeś o pewnej grupie społecznej jakimi były dresiarze, albo sam już nie pamiętasz, bo jak ja słyszę opowiadania o pluciu do kawy lub do kanapek przed przyniesieniem nauczycielce i innych zachowaniach, to nie wiem czy to było porządne dziecko. Wojsko jest od tego by szkolić osobę do posługiwania się bronią i do kształtowania umiejętności i wiedzy niezbędnych do obrony kraju, a nie od tego by uczyć życia, od uczenia życia są rodzice. Nie ma czegoś takiego jak bezstresowe wychowanie (bo nie da się dziecko bez stresu wychować). "Trzeba w Polsce wrócić do twardego (wręcz "spartańskiego") wychowywania dzieci " Wątpię, pedagogika jak każda nauka się rozwija, a od twardego wychowania już odstąpiono i jest krytykowana, tak samo jak podchodzenie do dziecka zbyt liberalnie w wychowaniu. Teraz jest nastawienie na zrównoważone podejście, czyli na styl wychowania demokratyczny (szczegóły znajdziesz nawet w Internecie wpisując hasło "style wychowania ). A to, że są dzieciaki które są nie wychowanie, to jest wina rodziców, którzy mają tak niską świadomość pedagogiczną, że nawet nie robią nic z uwag nauczyciela, a nie ze "złej pedagogiki"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sz1ymontiger

@Legionowiak 3.0: jestem jeszcze dzieckiem bo mam 13 lat ale uważam tak samo mnie rodzice wychowywują na starych zasadach tylko że trochę lżejszych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Robi68

@Legionowiak 3.0: Dziecko wojsko znasz z opowiadan takze nie zabieraj glosu.Ja bylem i w zyciu bym nie chcial zeby moi synowie tam marnowali czas

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.