Wątek dotyczący artykułu

"Czeka nas armagedon". Właściciel sieci zakładów pogrzebowych mówi o pandemii

- Ja nie proszę, ale błagam wszystkich, żeby się szczepili. Teraz umiera więcej ludzi niż przed rokiem, a za chwilę może czekać nas armagedon - mówi Witold Skrzydlewski, właściciel sieci zakładów pogrzebowych.

przeczytaj cały artykuł


Amadeo

A może więcej umiera właśnie przez szprycowanie i przez to, że od dwóch lat ogranicza się ludzi, zmusza do noszenia maseczek, które zabierają dostęp do świeżego powietrza, zamyka w domach i doprowadza ich do ciężkich chorób psychicznych i nie tylko, kardiologicznych itp, niszczy naturalną odporność, doprowadza się ludzi, zwłaszcza starszych (choć nie tylko) do obsesji. A wiecie co jest najciekawsze? Że we współczesnym świecie dziwny jest ten, co się nie boi. Więc wszyscy, którzy ulegli obsesji, zachęcają, mówiąc; "bój się z nami".

Może Pan Skrzydlewski powie, ile z tych nadmiarowych zgonów to faktycznie ludzie tylko zmarli z przyczyny tylko COVIDU. Poza tym, kim jest Pan Skrzydlewski, żeby namawiać do słuszności szczepień? Nadmiarowe zgony są, bo wywrócono służbę zdrowia do góry nogami, bo nie pomaga się ludziom, którzy nie przyjęli szprycy, traktuje się ich w szpitalach jako gorszy sort, jak śmieci. Widzę, że propaganda szczepionkowa już nawet w podwórkowym żużlu. Brawo. Coraz lepiej. A generalnie, biznes się kręci chyba, nie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rosomak1

Zapraszam na oddział covidowy do Poznania tam potrzebują wolontariuszy, a Ci co uważają że nie ma wirusa zobaczą pandemię na własne oczy.@Amadeo:

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.