Wątek dotyczący posta na blogu

TYPEREK WTA - Edycja 2022

hippekk

________________________________________________________________ . ______________ KONTYNUACJA TYPERKA TOMA _____________________ . ________________________________________________________________ ---------- - - Witam wszystkich serdecznie na blogu typerkowym! :)))________________________________________________ (…)

przeczytaj cały artykuł

Harry.

Czytam od kilku dni Wasze komentarze o Dżokerze i związanej z nim aferze ("aferze") i wiecie co?
Powiem tak: my prawdy nie znamy i nigdy się jej nie dowiemy.
Można sobie gdybać, spekulować, przywoływać czyjeś opinie, powoływać się na prawa te, tamte, siakie i owakie.
Ale czy warto na to tracić czas?
Jak powiedziałem: nic nie WIEMY i NIGDY prawdy się nie dowiemy.
Michałowa w "Ranczu" powiedział, że "W prasie kolorowej i w reklamie tylko głupiec prawdy szuka".
To, że Dżoko nie wylądował ani w reklamie, ani w prasie kolorowej nie zmienia faktu, że NIC nie wiemy i prawdy o jego sytuacji NIGDY się nie dowiemy.
Ja wolę jednak skupić się na faktach i kibicować naszym dwóm Madziom: Fręch w kwalifikacjach Sydney (gra o 4.00 z Francją Dodin) i MaLi, która gra z USA (A. Riske) w Adelejdzie2 o 6.00 naszego czasu).
No...ale jak kto i co woli...
POWODZENIA MADZIE!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

No to normalne na forum: albo tygodniami nikt nie napisze jednego jedynego postu jak w grudniu, albo się gada o różnych sprawach. Sprawa Novaka jest interesująca wielu, więc się wypowiadamy. Co nie przeszkadza kibicować oczywiście. Jedno nie wyklucza drugiego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Harry.

Wiadomo, że jedno nie wyklucza drugiego, ale chciałem tylko powiedzieć, że dla mnie bicie piany, to strata czasu.
A statystyki, które w tej dyskusji są przytaczane, nierzadko nijak mają się do prawdy.
Fakty... Tylko fakty się liczą.
Statystyka to ułomna nauka jest.
I bywa, że sprytnie kreuje rzeczywistość.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.