Wątek dotyczący artykułu

Demolka. Grupa Azoty Chemik Police robił, co chciał

Konfrontacja w Policach zapowiadała się lepiej niż wyglądała. Grupa Azoty Chemik nie dał szans Grotowi Budowlanym Łódź. W nieco ponad godzinę rozbił przeciwnika 3:0.

przeczytaj cały artykuł

kokik

Ta sekta założona przez guru Legionowiaka każe nam kłaniać się przed boginią Górecką. Czy to uchodzi zamieszczać takie typu komentarze? Dzisiaj nie wiem, jakoś mnie wściekłość ogarnia jak widzę Górecką? Nie wiem czemu, wszystko przez Legionowiaka. Przez PIS każdy patrzy wilkiem na kościół tak samo przez Legionowiaka dzieje się z Górecką.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Legionowiak 3.0

Moje kibicowanie i uczucie do Zuzanny Góreckiej to nie sekta, ani jakiś ruch polityczny! Hańba dla każdego, kto uważa, że Zuza jego irytuje! Jakbyś nie wiedział, ja i moja "siatkarska bogini" jesteśmy za opozycją!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kokik

@rambobis: Ja nie. Pisze ogólnie, nie wiem jaki procent, z pośpiechu napisałem może 1/4 społeczeństwa, mecz oglądam GKS-Rzeszów. Tomas Rosseaux wymiata.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Ave Silessia

@Legionowiak 3.0: " Hańba dla każdego, kto uważa, że Zuza jego irytuje! " Tak formułuje zdania najsłynniejszy student . Buhahaha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.