Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: polskie siatkarki mają nowego trenera

W ostatnich dniach pojawiła się informacja o tym, że Stefano Lavarini wyszedł na prowadzenie w wyścigu o posadę selekcjonera reprezentacji Polski siatkarek. Tak też się stało, Włoch podpisał kontrakt.

przeczytaj cały artykuł

Legionowiak 3.0

Widzicie, jednak przypuszczenia dziennikarzy Polsat Sport, Marcina Lepy i Adriana Brzozowskiego, się potwierdziły! Dobry wybór polskiej siatkarskiej centrali i grupy kierowanej przez Olę Jagieło! Teraz trzeba życzyć panu trenerowi Lavariniemu dobrej pracy i samych sukcesów z Reprezentacją Polski siatkarek! Skoro trener znany, więc zapewne każdy kibic polskiej siatkówki żeńskiej ma swoje oczekiwania wobec niego, również ja! Jak obiecałem, gdy zostanie ogłoszony nowy trener polskich siatkarek, przytoczę swoje osiem tez, dotyczących trenera naszych siatkarskich dam, od dziś Lavariniego! Więc, od włoskiego szkoleniowca oczekuję, że:
1. zbuduje naszą kadrę siatkarek z prawdziwego zdarzenia;
2. znów kadra będzie wygrywać i odniesie sukcesy;
3. nasze dziewczyny odniosą przy nim wielki i niespodziewany sukces na Mistrzostwach Świata siatkarek 2022, które będą rozgrywane w Polsce;
4. znów w kadrze siatkarek zapanuje spokój, szacunek i dyscyplina;
5. trener nie będzie z siebie robił "Dzbana" Nawrockiego.
Od pana Lavariniego, oczekuję bardzo mocno, wręcz kładę nacisk na to, że:
6. będzie budował Reprezentację Polski siatkarek, gdzie liderką gry i zespołu będzie moja ulubiona (wręcz ukochana) siatkarka, Zuzanna Górecka (piszę jako jej wielki fan, po raz kolejny i nie ostatni);
7. Zuza będzie otrzymywać na każde zgrupowanie, rozgrywki i inne turnieje, nawet na mecze towarzyskie, powołania (bez względu na jej formę). Wyjątek to powody zdrowotne i osobiste;
8. Zuza Górecka będzie grać w każdym meczu. Wyjątek to powody zdrowotne i osobiste. Jeśli nowy selekcjoner Reprezentacji Polski siatkarek, Stefano Lavarino będzie tak budował kadrę, jak to napisałem w swoich ośmiu punktach (szczególnie według trzech ostatnich punktów), to będę kibicował naszym siatkarkom! Jeśli tak nie będzie, to... odwrócę się od Reprezentacji Polski siatkarek!

P.S. Fajne zdjęcie Reprezentacji Polski siatkarek zamieściła redakcja! Jeszcze bardziej, że na tym zdjęciu widzę moją "siatkarską bogini" Zuzannę Górecką! Choć z boku, ale to nie przeszkadza! Zuza na zdjęciu wygląda tak, jakby miała powiedzieć do koleżanek: "Dziewczyny, jest dobrze i będzie jeszcze lepiej"! Mam nadzieję, że Zuza dobrze przyjmie wieść o nowym szkoleniowcu Reprezentacji Polski siatkarek! Nie poddawaj się, ukochana ma! Nie poddawaj się Zuzanno Górecka!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marek Zegarek

@Legionowiak 3.0: nie stać Cię na wymyślenie jakichś nowych tekstów i musisz jak mantrę powtarzać te Twoje brednie? Chociaż z jednym punktem się zgadzam: "Wyjątek to powody zdrowotne i osobiste." <--- np ślub z Bartmanem :-D
I żebyś chłopcze jeszcze nie zatęsknił za Nawrockim. On w swoich dziwnych wyborach wpuszczał Górecką na parkiet ale dopiero po tym jak współpracy z nim odmówiły inne zawodniczki. Bo jako wielki fan i znawca siatkówki zapewne pamiętasz, że wcześniej Górecka okupowała co najwyżej kwadrat dla rezerwowych. I niestety jest kilka zdecydowanie lepszych przyjmujących od Twojej ukochanej. Pojawiło się też kilka młodych ale bardzo obiecujących dziewczyn (albo już lepszych od Góreckiej) np Czyrniańska. W USA gra
Julia Orzoł (o której pewnie nawet nie słyszałeś, a to błąd, bo dziewczyna wymiata).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Legionowiak 3.0

Marek, co Ty wypisujesz! Oby nigdy Dzban Nawrocki nie wrócił, to po pierwsze! To, że Zuza okupowała kwadrat dla rezerwowych, nic nie znaczy, bo to potem grała i zachwycała, to po drugie! Zuzanna jest bardzo dobrą przyjmującą, to po trzecie! O Julce Orzoł słyszałem sporo, zarazem stanowi poważne zagrożenie dla Góreckiej, to po czwarte!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Marek Zegarek

@Legionowiak 3.0: widzisz Legionowiak... Alicja Falkowska była podpuchą, chociaż faktycznie gra w USA. Tyle, że jest koszykarką. Teraz przynajmniej już wiadomo, że o Julii Orzoł g... słyszałeś, panie fachmanie od siatkówki...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.