Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: polskie siatkarki mają nowego trenera

W ostatnich dniach pojawiła się informacja o tym, że Stefano Lavarini wyszedł na prowadzenie w wyścigu o posadę selekcjonera reprezentacji Polski siatkarek. Tak też się stało, Włoch podpisał kontrakt.

przeczytaj cały artykuł

Legionowiak 3.0

Skoro Lavarini został nowym szkoleniowcem Reprezentacji Polski siatkarek, to mam nadzieję, że zrobi wielki niespodziewany sukces na Mundialu siatkarek 2022. Również mocno liczę, że wyrzuci parę gwiazdeczek od Nawrockiego, a będzie budował taką kadrę, gdzie liderką gry i zespołu będzie moja ulubiona (wręcz ukochana) "siatkarska bogini", Zuzanna Górecka! Przy okazji, też byłbym zachwycony, gdyby do kadry siatkarek wróciła Joasia Wołosz, ale pod warunkiem, że nie będzie zachowywać się jak Lewy w kadrze piłkarzy, gdzie będzie wszystko pod nią! Zarazem, że "sercem" reprezentacji była właśnie Zuzanka Górecka!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Legionowiak 3.0

@4four: Bardzo śmieszne! Dzieci to będą podawać piłki Zuzannie, jak moja "siatkarska bogini" będzie serwować i będzie straszyć przeciwniczki!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Marek Zegarek

@Legionowiak 3.0: jeżeli Wołosz zdecyduje się na powrót do kadry to sporo rzeczy będzie ustawiane pod nią. A wiesz dlaczego? Bo to rozgrywająca (!) i każda drużyna jest poniekąd ustawiana pod tą pozycję na boisku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Legionowiak 3.0

Ja jako wielki fan i wielbiciel mojej ulubionej (wręcz ukochanej) siatkarki Zuzanny Góreckiej, sprzeciwiam się! Joasia już miała swoje pięć minut, teraz jest czas, by to Zuza, choć młoda i niemająca jeszcze wielkich sukcesów, rozdawała w kadrze karty i żeby to Górecka była wiodącą reprezentantką Polski!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Grieg

@Legionowiak 3.0: Jedna jest rozgrywającą, a druga przyjmującą, więc czemu mają nie występować razem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Legionowiak 3.0

@Grieg: Można połączyć przyjemne z pożytecznym! Wy będziecie mieli w nowej kadrze siatkarek swoją Wołosz, a ja będę miał swoją Górecką!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
kokik

@Legionowiak 3.0: Żeby doznała kontuzji ta twoja Zuzia w najbliższym czasie, bo ja tego lizostwa nie zniose na każdym kroku te beznadziejne, żałosne komentarze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.