Wątek dotyczący artykułu

Nowy trener Polek przemówił. Zdradził dwa cele na reprezentację

Stefano Lavarini przejął kobiecą reprezentację Polski w siatkówce i ma jasno sprecyzowane cele dotyczące mistrzostw świata oraz igrzysk olimpijskich. W rozmowie z TVP Sport zdradził również, co mogło zaważyć o jego nominacji na stanowisko.

przeczytaj cały artykuł

Wino1901

Panie Lavarini życzę powodzenia i życzę sukcesów. Dopiszę jeden apel do forumowiczów. Szanowni - to, że Legionowiak uwielbia Zuzannę Górecką nie jest winą Zuzy, więc nie powinniśmy Jej obrażać z Jego powodu. W mojej opinii może być przydatną zawodniczką kadry, ale każdy ma świadomość (nawet Legionowiak), że nie ma ona potencjału Karakurt, Fedorowcewej, Kim (z drugiej strony, która z polskich przyjmujących ma?). Jedyną zawodniczką, która reprezentuje pewny, międzynarodowy poziom jest Asia Wołosz. Ogromny potencjał mają Stysiak i Smarzek, ale to jeszcze nie atakujące na poziomie Brakocevic, Boskovic, czy Egonu (w mojej opinii). Tym samym Zuza może być wzmocnieniem kadry i proponowałbym nieatakowanie Zuzy za winy Jej fana. Jeśli wejdzie do kadry nie zdziwię się, jeśli nie wejdzie, też się nie zdziwię, ale życzę powodzenia, przede wszystkim kadrze...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Legionowiak 3.0

@Wino: Ważny jest Twój komentarz! Jak widać, niektórych cieszy akceptacja mojego kibicowania i... uczucia do mojej ulubionej (wręcz ukochanej) siatkarki, jaką jest Zuzanna Górecka! Wszyscy powinni uszanować moje tezy i moje odczucia! Jej kibicuję już od połowy czerwca zeszłego roku, a przełamanie nastąpiło we wrześniu! Nawet jak nie wyjdzie, będę dumny i dobrze będę wspominał to, jak mocno dopingowałem Zuzankę! Nie poddawaj się, ukochana ma! Nie poddawaj się Zuzanno Górecka!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marek Zegarek

@Wino1901: Karakurt jest akurat atakującą, a nie przyjmującą! A co do Góreckiej to sorry ale mamy kilka lepszych i bardziej skutecznych od niej dziewczyn.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.