Wątek dotyczący artykułu

Nowy trener Polek przemówił. Zdradził dwa cele na reprezentację

Stefano Lavarini przejął kobiecą reprezentację Polski w siatkówce i ma jasno sprecyzowane cele dotyczące mistrzostw świata oraz igrzysk olimpijskich. W rozmowie z TVP Sport zdradził również, co mogło zaważyć o jego nominacji na stanowisko.

przeczytaj cały artykuł


Wino1901

Panie Lavarini życzę powodzenia i życzę sukcesów. Dopiszę jeden apel do forumowiczów. Szanowni - to, że Legionowiak uwielbia Zuzannę Górecką nie jest winą Zuzy, więc nie powinniśmy Jej obrażać z Jego powodu. W mojej opinii może być przydatną zawodniczką kadry, ale każdy ma świadomość (nawet Legionowiak), że nie ma ona potencjału Karakurt, Fedorowcewej, Kim (z drugiej strony, która z polskich przyjmujących ma?). Jedyną zawodniczką, która reprezentuje pewny, międzynarodowy poziom jest Asia Wołosz. Ogromny potencjał mają Stysiak i Smarzek, ale to jeszcze nie atakujące na poziomie Brakocevic, Boskovic, czy Egonu (w mojej opinii). Tym samym Zuza może być wzmocnieniem kadry i proponowałbym nieatakowanie Zuzy za winy Jej fana. Jeśli wejdzie do kadry nie zdziwię się, jeśli nie wejdzie, też się nie zdziwię, ale życzę powodzenia, przede wszystkim kadrze...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Legionowiak 3.0

@Wino: Ważny jest Twój komentarz! Jak widać, niektórych cieszy akceptacja mojego kibicowania i... uczucia do mojej ulubionej (wręcz ukochanej) siatkarki, jaką jest Zuzanna Górecka! Wszyscy powinni uszanować moje tezy i moje odczucia! Jej kibicuję już od połowy czerwca zeszłego roku, a przełamanie nastąpiło we wrześniu! Nawet jak nie wyjdzie, będę dumny i dobrze będę wspominał to, jak mocno dopingowałem Zuzankę! Nie poddawaj się, ukochana ma! Nie poddawaj się Zuzanno Górecka!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marek Zegarek

@Wino1901: Karakurt jest akurat atakującą, a nie przyjmującą! A co do Góreckiej to sorry ale mamy kilka lepszych i bardziej skutecznych od niej dziewczyn.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.