Wątek dotyczący artykułu

Co dalej z trenerem polskich skoczkiń? Apoloniusz Tajner zabrał głos

Mimo zatrudnienia Łukasza Kruczka, polskie skoczkinie nie zrobiły postępu. Ich start na IO Pekin 2022 był bardzo nieudany. Czy zatem rozważana jest zmiana trenera? Takie pytanie zadaliśmy Apoloniuszowi Tajnerowi, prezesowi PZN.

przeczytaj cały artykuł


Irek250

To co Polacy in minus, wielką nędzę pokazali na tej olimpiadzie to cały nasz kraj- "Polska w pigułce". Podobna sytuacja jest w sportach letnich. Może za wyjątkiem 2-3 konkurencji lekkoatletycznych.Dobitnie to pokazał udział Polaków na Olimpiadzie w Tokio. Bowiem wyniki sportowe to efekt katorżniczej pracy + talent. U Nas talentów nie brakuje. Tylko nie ma motywacji do pracy i do nauki. Nieroby w Polsce mają się lepiej od ludzi pracowitych. Dotyczy to wszystkich dziedzin . Cwaniactwo w pracy, cwaniactwo w szkole bardziej popłaca niż pracowitość. Porządne wykształcenie, wiedza i umiejętności są mniej doceniane niż celebra i nepotyzm. Do tego brak fundamentów pod wyczynowy sport. Zdalne wf-y, brak mody na sport szkolny oraz wyprzedaż baz sportowych przez samorządy po objęciu szkół. Stąd taki nędzny obraz sportowy reprezentantów tego kraju.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bórmistrz

@Irek250: "Podobna sytuacja w sportach letnich"?? Coś ci chyba umknęło, bo w IO Tokio 2021 Polacy zdobyli 14 medali - zatem nie są to tylko 2 - 3 konkurencje, jak piszesz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.