Wątek dotyczący artykułu

ŁKS Commercecon bliżej medalu. Niespodzianki nie było

Podobnie jak w meczu o złoto, tak i w rywalizacji o brąz, jedna z ekip odniosła właśnie drugie zwycięstwo. ŁKS Commercecon Łódź w czterech setach uporał się z Grotem Budowlanymi Łódź, choć przez krótką chwilę wydawało się, że dojdzie do tie-breaka.

przeczytaj cały artykuł

kokik

Diouf show w 4 secie. Super jakby została na następny sezon. Takiej super zawodniczki jak Diouf w Tauron Lidze można policzyć na palcach jednej ręki, czyli, że ich jest mało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kokik

@k1ngbeer: Jestem ciekawy kiedy się już obrzydzi tą Górecką i przejrzy na oczy, że to nie jest wybitnie dobra siatkarka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Husarzyk

Górecka już dobrze gra, tylko że ciągle jest krytykowana, a jeden chociaż doceniam jej wielki wkład w wczorajszy mecz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Husarzyk

W naszej Legionovii Legionowo, Zuzanka by się odbudowała i dostawałaby więcej szans na grę, więc czemu nie. Parokrotnie Górecka obiecywała, że wróci do Legionowa, ale kiedy?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
k1ngbeer

Co musi zrobić Diouf by Legionowiak uznał, że grała dobry mecz? Może niech lepiej zagra na jakiejś badziewnej skuteczności jak jego "wybranki"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
k1ngbeer

@kokik: ja rozumiem powołać jeszcze Łazowską bo coś nie coś grała ale Górecką? Może dobrze bidony podaje koleżankom ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Husarzyk

Łazowska sobie zasłużyła, również Górecka dostała zasłużenie powołanie. Więc nie marudź. Martynka, moje marzenie i pragnienie będzie grać w Reprezentacji Polski siatkarek, trzeci dzień raduję się tą nowiną. Również Zuzanka pojedzie na kadrę, co mnie też bardzo cieszy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.