Wątek dotyczący posta na blogu

TYPEREK WTA - Edycja 2022

hippekk

________________________________________________________________ . ______________ KONTYNUACJA TYPERKA TOMA _____________________ . ________________________________________________________________ ---------- - - Witam wszystkich serdecznie na blogu typerkowym! :)))________________________________________________ (…)

przeczytaj cały artykuł

hippekk

Punktacja prowizoryczna po drugiej rundzie IIR’22
-
1. Panda25 – 34 punkty
2. Bejs – 32
2. Kri100 – 32
4. Efanka – 29
4. Tom – 29
6. F-iolka – 28
6. Hippekk – 28
8. Sargon – 27
9. BSZR – 26
9. Ekla – 26
9. Zofia1021 – 26
12. Artur – 25
12. FanRadwana – 25
14. Eleo – 24
14. KvI – 24
14. MC – 24
17. Pukes – 22
17. Viv – 22
19. Ariergarda – 19
-

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

==============================
SZABLON 3, 3R, IIR’22 -------> tom
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: a.da.aaddd
1. I. Świątek – V. Azarenka 2:0
------------------------------
2. J. Pegula – A. Sabalenka 0:2
3. P. Badosa – D. Kasatkina 2:0
4. B. Andreescu – P. Martic 2:0
5. A. Anisimova – D. Collins 2:0
6. Y. Putintseva – O. Jabeur 0:2
7. C. Gauff – M. Sakkari 0:2
8. J. Teichmann – E. Rybakina 0:2
===============================

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Zofia1021

Fiolka typów nie wpisałam, Vivendi faworyzowana, Hippekk odjęłam 2 punkty,ARTUR za dużo zmian,Ariergarda na pierwszym miejscu zawsze zagrożona. Wszystko mi się zgadza w arkuszu z Twoim podliczeniem. Gratulacje.

| Odpowiedz
blokuj
hippekk

Wychodzi mi 32. Ale, Krostoffie, proszę zawsze o sprawdzanie swoich typów i punktacji w tabeli w headerze. Sprawdzaj, czy są dobrze wpisane Twoje typy i czy jest dobrze policzone. Ostatecznie Ty weryfikujesz swoje typy, po to między innymi jest ta transparentna tabela. Wiesz, o pomyłkę łatwo, wolałbym zawsze mieć pewność, że jest OK.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
hippekk

Jak coś, to od razu sygnalizuj. Może być nawet tak, że wszystko mam na papierze dobrze wpisane i policzone, a machnę się gdzieś przy przepisywaniu do headera.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Zofia1021

Jak to jest? Mylisz się naciskając klawisz a klawiatura to część komputera i serwer już to łykną. Serwer już jakoś znoszę w tekstach.

| Odpowiedz
blokuj
hippekk

Wiesz, ja też wybitnie nie przepadam za anglicyzmami w języku polskim. Za terminem "header" też nie przepadam, ale tak jakby jeszcze nie wypracowano chyba odpowiednika w polskim. Bo akurat nie stosuję tego synonimicznie jako odpowiednik "nagłówka", bo na to także bym reagował alergicznie. Stosuję słowo "header" w znaczeniu - górna część bloga z istotnymi treściami wprowadzającymi, że tak powiem. Tom chyba też w tym znaczeniu zawsze to stosował (zgadza się, Tomie?).
PS. Aż sprawdziłem definicję. Tak by to było z grubsza w znaczeniu informatycznym.

| Odpowiedz
blokuj
panda25

No, "header" w edytorach tekstów to dosłownie "nagłówek" :-)
Ale masz rację, w blogach ma nieco inne, trochę rozszerzone znaczenie. Robi też trochę za "ticker" ;-)

| Odpowiedz
blokuj
Vivendi

SZABLON 3, 3R, IIR’22 -------> Viv
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: a.bc.bcdbb

| Odpowiedz
blokuj
Eleonor_

SZABLON 3, 3R, IIR’22 -------> Eleo
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: a.ca.addda
>
CZĘŚĆ NIEOBOWIĄZKOWA
>
2. J. Pegula – A. Sabalenka 1:2
5. A. Anisimova – D. Collins 0:2
8. J. Teichmann – E. Rybakina 2:0

| Odpowiedz
blokuj
Zofia1021

Nawet miałeś wpisane u mnie 35 punktów ale to jakby wygrany był kod b. Przy wygranym kodzie c lub d ja też podliczyłam 32 punkty. To było w trakcie meczu ostatniego przy stanie 1:1. Miałam kilka pomyłek (zamierzonych i niezamierzonych) w godzinie duchów ale u Ciebie akurat jej nie było.

| Odpowiedz
blokuj
Kri100f

BARDZO TRUDNY SZABLON DO TYPOWANIA
SZABLON 3, 3R, IIR’22 -------> kri100
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: a.da.acdda
2. J. Pegula – A. Sabalenka 0:2
5. A. Anisimova – D. Collins 1:2
8. J. Teichmann – E. Rybakina 2:0
===============================

| Odpowiedz
blokuj
Zofia1021

Czyli przewidujesz, że taki sposób typowania nie wyłoni zwycięzcy a szkoda. W arkuszu mogę to zaplanować tylko prawie zawsze typuję zaraz po pojawieniu się szablonu. Nie będę zmieniać systemu. Tylko Ariergarda jeszcze nie typowała. Polecam podliczenie ilości typów a,b,c,d osobno dla każdego meczu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Kri100f

Nie rozumiesz mnie. Chodzi mi o to, że miałem problem, jak zatypować, nie ze względów proceduralnych a sportowych.

| Odpowiedz
blokuj
Zofia1021

O przepraszam. Ariergarda typowała 6 godzin temu. Wpisu nie zobaczyłam. Muszę jakoś zautomatyzować to ustalanie kolejności typów ale nie wiem jeszcze jak.

| Odpowiedz
blokuj
hippekk

Zosiu, czyżbyś chciała ściągnąć Kristofa z czołówki klasyfikacji na bardziej uśrednione pozycje? ;D).
Skojarzyły mi się Twoje sugestie dla Kristofa z tym, jak pan PM "radził" w programach E. przeciwniczkom Sereny, jak mają grać, żeby z nią wygrać. Klasyka. ;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.