Wątek dotyczący posta na blogu

W niedzielę rozpoczyna się uczta

Grek Zorba

Kibice piłki ręcznej już się chyba do tego zdążyli przyzwyczaić. W styczniu rozpoczynają się mistrzostwa w piłce ręcznej, w których gramy od kilku lat regularnie. I często należymy do zespołów wymienianych wśród faworytów do medali. Nie ukrywam, że specjalistą od piłki ręcznej nie jestem. Wprawdzie (…)

przeczytaj cały artykuł

skejd

A wg mnie to dobrze że TVP transmituje mistrzostwa. Wszystkie mecze Polaków i finał będą transmitowane w TVP 2, a na Polsacie wątpię by pokazywali mecze w otwartym kanale, skoro nawet kluczowych meczów o Puchar Świata siatkarzy nie pokazywali w Polsacie otwartym, tym bardziej że były rano, a mecze szczypiornistów są wieczorem, w najbardziej atrakcyjnym czasie antenowym. Oprócz tego na TVP Sport będzie można zobaczyć wszystkie mecze (część na żywo, a część z retransmisji). Myślę więc że podział jest dobry - mecze Superligi i Ligę Mistrzów ma Polsat, a na ten jeden miesiąc niech pałeczkę przejmuje TVP.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.