Wątek dotyczący artykułu

Dryml i Kus w Speedway Polonii

Ostatecznie nie w ŻKS Ostrovii, a w Speedway Polonii Piła w nadchodzącym sezonie startował będzie Ales Dryml. Niespełna 33-letni Czech parafował już kontrakt z beniaminkiem pierwszej ligi.

przeczytaj cały artykuł

pilski

klima skomentuje Cie tak zakompleksiony czlowieczku PFFFF.... i osram sei ze smiechu jak nie awansujecie bo te wasze minus 3 pkt na poczatku w ogolnym rozrachunku wam zabrakna do awansu a wiesz zuzel to sport i rozne niespodzianki sie zdarzaja!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Pilak1980

Klima_Gniezno ty masz kompleks niższości dlatego tak się napinasz hehe....Dawno takiego pajaca nie widziałem na SF.Mam nadzieje ze inni kibice z Gniezna są całkiem normalnymi ludźmi.Często bywali w Pile na meczach i zawsze można było powiedzieć ze są całkiem ok.Ale Klima chyba nie pochodzi z Gniezna to niemożliwe bo tam takich pajaców po prostu nie ma.Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich normalnych kibiców z Gniezna,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pilak1980

Klima teraz wiem na 100% ze nie masz więcej jak 14lat,to łatwo można wywnioskować z twoich postów....Ale mimo tego zapraszam do Piły na pierwszy mecz i zdziwisz się jakie mamy fanki i jaka jest atmosfera na pilskim stadionie,tylko rodziców poproś aby napisali Ci pozwolenie na wyjazd do Piły.I szczekaj jeszcze głośniej Hau Hau.....

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Pilak1980

Klima_Gniezno powiedz mi po co się tak napinasz co Ci to daje???Co do twojego wieku to teraz jestem pewien ze masz koło 12 lat,poczytaj o pilskim klubie,umiesz juz obsługiwać internet?jak tak to wpisz w wyszukiwarkę Polonia Piła,potem Start Gniezno i porównaj który klub zdobył więcej medali,jak to zrobisz to wypowiadaj się dopiero wtedy kto niczego nie osiągnie.Do wszystkich z Gniezna weźcie już tego pajaca z SF,zamknijcie go gdzieś najlepiej z dala od Gniezna bo pajac przynosi wam tylko wstyd.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.