Wątek dotyczący artykułu

Tarasiewicz o odejściu z ŁKS: Nie uciekłem z tonącego okrętu

Ryszard Tarasiewicz zrezygnował z pracy w ŁKS-ie. Decyzja szkoleniowca nie spodobała się fanom łódzkiej drużyny. Tarasiewicz nie ma sobie jednak nic do zarzucenia.

przeczytaj cały artykuł


CsabaHell

Moim zdaniem ŁKS-owi to odejście Tarasiewicza dobrze zrobi. Uważam że to jest bardzo kiepski trener i można znaleźć wielu lepszych i pewnie tańszych od niego szkoleniowców. Bo co w trenowaniu Tarasiewicz osiągnął? Z jeden dobry sezon w Śląsku Wrocław i to wszystko. Teraz tylko narobił w ŁKS syfu. Wyrzucił połowę zawodników do rezerw, w tym Mięciela, a nawet nie miał zmienników. I jak ten zespół będzie się wiosną prezentował? Jak spadną to jednym z ojców tego "sukcesu" będzie właśnie Rychu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Boss

Zgadzam się z tobą w 200 procentach. Tarasiewicz chciał być największą gwiazdą zespołu i zaczął niepotrzebnie meiszać a jego umiejętności są conajmniej wątpliwe, co widać chociażby w Śląsku Wrocław, który pod wodzą Orensta Lenczyka jest jednym z najpoważniejszych kandydatów do mistrzostwa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.