Wątek dotyczący artykułu

Asseco Prokom testuje rozgrywającego

Asseco Prokom Gdynia niebawem wraca do rywalizacji w Tauron Basket Lidze. Trener Tomas Pacesas ściągnął właśnie na testy nowego gracza.

przeczytaj cały artykuł

acb

co ma do tego Prokom ?to Plk zezwolilo na opuszczenie rundy zasadniczej ,wiec ja nadal nie rozumiem skad taka nienawisc do Prokomu ,nie w tym kierunku powinny byc skierowane obelgi.Ja jak fan koszykowki nie jestem kibicem zadnego zespolu,ale jak nasza(Polska) druzyna gra w pucharach to jej kibicuje,a tu widze jkais chory podzial sie zrobil,az zal po prostu czytac tem komentarze,bo czlowiek liczy ,ze ktos tu cos konstruktywngeo napisze lub wyrazi swoja opinie ,a tu same inwektywy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Liimack47

Masz troche racji ale przeciez to nie bylo tak, ze PLK sama z siebie zdecydowala ze APG nie musi grac w regular season. To wszystko bylo na wniosek APG i Pacesasa oraz jego metnych tlumaczen, ze "nie dadza rady grac na 3 frontach", "ze mistrz Polski powinien miec bardziej komfortowe warunki gry i pewne przywileje". Sorry, ale nie jestesmy w sredniowieczu, wszyscy powinni byc rowni i koniec. I tutaj APG przegralo w opinii fanow

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.