Wątek dotyczący artykułu

Joanna Mucha przeprasza i obiecuje

- Tak, posypuję głowę popiołem, rzeczywiście w ostatnich tygodniach popełniłam kilka błędów komunikacyjnych - mówi w rozmowie ze sport.pl Joanna Mucha, minister sportu, która, za każdym razem, gdy w podlegającej jej dziedzinie działo się coś niepokojącego, znikała i nie zabierała głosu.

przeczytaj cały artykuł

Senti

Zawsze jak kobieta jest ministrem sportu to wychodzą takie cyrki. Pamiętacie jak za rządów PIS-u była ministrem Pani Jakubiak? Na tym stanowisku potrzeba człowieka z charyzmą, autorytetem i wielką wiedzą. Niestety nie wystarczy pani Joanno tylko dobrze zarządzać, bo sport to nie tylko biznes ale wielka rywalizacja, w duchu fair-play. To kto w końcu wybrał te drużyny?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ana

Moim zdaniem to nie zależy od płci ministra tylko jego wiedzy z zakresu podlegającego mu ministerstwa :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
paranienormalna

no chyba kpisz! oczywiście, że kobieta znająca się na rzeczy mogłaby z powodzeniem piastować ten urząd. potrzebna jest jednak odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. niestety Mucha pasuje tutaj jak pięść do nosa. a przepraszam, raczej jak pięść do BUŹKI.

| Odpowiedz
blokuj
Senti

Oczywiście, że tak ale musi być kompetentna. Nie chce wyjść na szowinistę. Po prostu uważam, że faceci lepiej czują sport i jest to dla nich łatwiejsze. Masz jakąś inną kandydaturę kobiecą zamiast Muchy? Mi tak na szybko nikt nie przychodzi do głowy.

| Odpowiedz
blokuj
paranienormalna

nie mam innej kandydatury i wcale nie twierdzę, że aktualnie takowa kandydatka w ogóle istnieje. sens mojego komentarza sprowadza się do tego, że płeć nie dyskwalifikuje, bo kobieta może równie dobrze czuć sport, wierz mi:) dla wielu dziewczyn i kobiet to tak samo ważna dziedzina życia jak u chłopców i mężczyzn. serio, serio! a, pół żartem, pół serio, akurat szeroko rozumiane "czucie" jest u kobiet nader rozwinięte ;>

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.