Wątek dotyczący artykułu

Top 10 najgorszych transferów sezonu w PlusLidze

Koniec rundy zasadniczej zbliża się wielkimi krokami, można więc pokusić się o pierwsze podsumowania. Przedstawiamy subiektywny ranking przedstawiający zawodników, którzy póki co po transferach do PlusLigi zawodzą najbardziej.

przeczytaj cały artykuł

acb

Wytze Kooistra jednym z najlpeszych srodkowych swiata?Chyba ktos sie tu zna na siatkowce jak ja na hokeju na wrotkach.Ten gosc nie wiem czy by sie zalapal do czolowej 10 naszej ligii ,a co dopiero top swiatowy.Tak to jest jak kazdego zawodnika ,ktory przychodzi z ligii wloskiej przedstawia sie jak wielka gwiazde

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hesus

Zmusiłeś mnie do tego, żeby zabrać głos.

1. Kooistra w Serie A grał genialnie. Jeżeli ktoś ogląda tylko PlusLigę to nie moja wina. Widzieliście jakie "cuda" Wytze grał w Modenie ? Jak nie, to po co się odzywać ? Kooistra świetnie sobie poradził w A1. Ciekawe jak w najlepszej lidze świata zaprezentowaliby się Pliński, Możdżonek, Kłos. Lepiej od Wytze ? Wątpie.
2. Gratuluję redakcji, która twierdzi, że w Treflu Gdańsk gra Matti Oivanen. MIKKO może i nie zachwyca, ale według mnie jest to bardzo dobry atakujący. Gra jednak w słabiutkiej drużynie i rywale wiedzą, że muszą się skupić w sumie tylko na nim. Na pewno nie gra się łatwo cały czas na podwójnym albo potrójnym bloku. Taka jest rola atakującego, ale np. Wlazły większość piłek, które dostaje są rozegrane, a nie wystawiane.
3. Redakcja twierdzi, że od Thorntona oczekiwano więcej. Ten zawodnik nie nadaje się do PlusLigi, bo jest zwyczajnie słaby. Nie wiem jakim cudem jest pierwszym rozgrywającym USA.
4. Bojić w TOP 10 najgorszych transferów ? Śmieszne. Rozumiem jakby to było pisane miesiąc temu. Obecnie Bojic jest jednym z liderów zespołu i pokazał już kilka razy, że ma naprawdę spory potencjał w ataku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.