Wątek dotyczący artykułu

Siatkówka nie będzie piłką nożną. Nigdy! - część I rozmowy z Jakubem Malke, menadżerem siatkarskim

Z Jakubem Malke, czyli jednym z najskuteczniejszych polskich menadżerów, spotkaliśmy się przed tygodniem. No i pogadaliśmy o siatkówce. Długo i szczerze. O jej problemach, o tym co warto poprawić oraz co zmieniło się w ostatnich latach na lepsze. O wszystkim opowiada człowiek prowadzący interesy chociażby Sebastiana Świderskiego, Piotra Gruszki, Stephane Antigi, Mateusza Miki, Wojciecha Ferensa oraz trenerów: Daniela Castellaniego, Glena Hoaga i Andrei Anastasiego, a także sprowadzający wielu obcokrajowców do PlusLigi.

przeczytaj cały artykuł


Aga BDG

Mnie to niespecjalnie przeszkadza, że siatkówka nigdy nie będzie piłką nożną. Nie chciałabym przy okazji siatkówki słuchać o korupcji, bójkach pseudokibiców i zastępach leśnych dziadków. Może wokół futbolu jest większy szum medialny i więcej sponsorów, ale nie oszukujmy się - polska piłka to bagno do którego żaden inny sport w naszym kraju upodabniać się nie powinien.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Aga BDG

Nie. To jedynie łagodna wersja PZPN-u ciągle dysponująca mniejszą kasą, ale za to mająca większe zdolności organizacyjne i lepsze wejścia u światowych władz. Też mają swoje za uszami, ale Mira P. do Laty mimo wszystko bym nie porównała.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.