Wątek dotyczący artykułu

WTA Indian Wells: Bezradna Radwańska odebrała lekcję pokory od Azarenki

Przegrywając już 0:6, 0:5, Agnieszka Radwańska zdołała zmniejszyć wymiary porażki z Wiktorią Azarenką (0:6, 2:6 w 1h8') w ćwierćfinale turnieju w Indian Wells (Kalifornia). Białorusinka, liderka rankingu, o finał zmierzy się w piątek z Na Li lub Kerber.

przeczytaj cały artykuł

Raven

BRAWA, BRAWA, BRAWA DLA VIKTORII!!! Ciekawe co teraz wymysli pseudo gwiazda radwańska??? Azeranka za głośno krzyczała, symulowała kontuzje czy może przerwa medyczna była za długa??? A może kort po jej stronie był za mokry/suchy/nierówny??? Sodóweczka odbiła radwańskiej ostatnimi czasy jakby juz co najmniej wygrała Wielkiego Szlemai była liderką WTA, a tak naprawde zachowuje się i gra na miejsce w połowie drugiej "10"!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
ort222

A co napiszesz o porażkach drugiej w rankingu Szarapowej w AO która została rozbita przez Azarenko 6-3, 6-0, choć nie było miedzy nimi porachunków, na które miejsce w rankingu zasługuje Rosjanka?
Azarenko w finale Dubaju rozbiła grając z "kontuzja" na drugi dzień po meczu z Radwańska piątą rakietę świata Smantę Stosur
Zarówno Rosjanka jak i Australijka grają stylem siłowym, agresywnie i również zostały rozbite i dostały lekcję pokory
A polscy malkontenci tylko czekają na takie porażki, bo przecież stale ujadają nawet jak polscy sportowcy wygrywają

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
lubanski

szarapową 'gryzą" wszystkie psy z wta ,kto chce , pani maria to już przeszłość i takie tam porównywanie marii do aguni ma się nijak, maria potrafi przegrać z 'byle" kim a ta 2 pozycja rankingowa to chyba tylko dla wta jest potrzebna przy rozstawianiu bo nic wiecej , jako tenisistka to zero gry i pomysłu na ta gre

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
acb

Narzekac to mozna ,bo mecz byl zenujacy,ale najezdzac na naszego najlpeszego tenisiste po Fibaku ,to juz nie rozumiem.A jak sodowka uderzyla to miala prawo ,bo 4 mijsce na swiecie jest nie lada wyczynem,o ktorym ty sobie mozesz pomarzyc w jakiejkolwiek dziedzinie zycia

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.