Wątek dotyczący artykułu

Hampel: Walczyliśmy ostro, ale fair

Zadowolony ze swojego występu w Grand Prix Nowej Zelandii może być Jarosław Hampel. Polak w Auckland zajął drugie miejsce, ulegając jedynie Gregowi Hancockowi. W dodatku wyścig 20. z udziałem "Małego" był ozdobą zawodów.

przeczytaj cały artykuł

GKM_owiec

Jarek ma taki styl że się rusza na starcie minimalnie prawie na każdych zawodach. Ale jak on to robi że sędzia tego nie widzi? Tego nie jestem w stanieb rozgryźć do dziś

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Dzikus

Lekko się wierci że prawie tego nie widać a sędzia skupia się na całej czwórce i do takich minimalnych ruchów nie jest w stanie się przyczepić, co innego gdyby ewidentnie się 'bujał' na motocyklu jak to było kiedyś za czasów Plecha, Jancarza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
crystyna7

tez tak mysle to co mówisz ale kazdy ma inny reflex s pod maszyny startowej,GOLLOB tez teraz podczas GP na moje idealnie się wstrzelił i wystartował sedzia tylko to przerwał uznając za lotny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Speedway Fan

W momencie kiedy taśma idzie w górę Jarek stoi w miejscu! Rusza się chwilę wcześniej i idealnie zatrzymuje się w momencie gdy taśma idzie w górę- wszystko zgodnie z regulaminem, szkoła Hansa Nielsena.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.