Wątek dotyczący artykułu

Przed meczem w Rawiczu: Ostrożny optymizm opolan

W niedzielę opolscy żużlowcy zmierzą się na wyjeździe z Kolejarzem Rawicz. Wystąpią w takim samym składzie jak na inaugurację i liczą na drugie zwycięstwo.

przeczytaj cały artykuł

skwira

Opolanie często narzekali na rawicki tor. W 2010 roku, w proteście przeciwko złemu przygotowaniu nawierzchni, po ósmym biegu zrezygnowali z udziału w zawodach. - To specyficzny tor - wyjaśnia Michał Mitko. -a w Opolu co jest? deszcz bedzie i po krzyku nikt nie wygra dziś i znowu w plecy z kasą .-,,Drozd. - Na pewno dostanie okazję do wykazania się, ale jeszcze nie teraz. Zasięgałem opinii u kilku fachowców, między innymi Mariana Spychały,,,fachowiec hahaha ja wiem jaki to fachowiec-ilu zawodników zdołował!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
pan kowalski

Rozumiem że dla ciebie wygranie meczu z pomocą sędziego jest czymś naturalnym..... to może tłumaczyć niską frekwencję na stadionie w Rawiczu, po prostu i u was jest wielu kibiców których taka wygrana nie jara.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.