Wątek dotyczący artykułu

Cegielski spotkał się z Szymańskim

W sobotę doszło do spotkania Krzysztofa Cegielskiego z przewodniczącym Głównej Komisji Sportu Żużlowego Piotrem Szymańskim, którego celem była rezygnacja z pomysłu zakazu wchodzenia na tor przez zawodników dziewięćdziesiąt minut przed planowanym rozpoczęciem zawodów. Cegielski jest zadowolony z wyników rozmowy i liczy, że podobne przypadki nie będą mieć miejsca w przyszłości.

przeczytaj cały artykuł


mentikk

To czymże się pan panie Cegielski jako prezes stowarzyszenia zajmujesz, że nie jesteś w stanie na bieżąco śledzić zmian regulaminowych? Marudzić i stękać to potrafisz, a czynić to ciężko i raz w roku od święta się łaskawie z Szymańskim spotkasz. Występy dla TV tak ważne, że to widać w Twojej opinii PZM czy GKSŻ powinni sami do Ciebie fatygować, a nie na odwrót? Póki co to Cegła tylko gada dla TV i udziela beznadziejnych wywiadów do prasy (także internetowej). Weźże się chłopie jako ten cały prezes trochę za robotę!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.