Wątek dotyczący artykułu

Maciej Fajfer: Musimy zmazać plamę

Maciej Fajfer jest jednym z niewielu zawodników Lechmy Sartu Gniezno, którzy nie zawiedli w Daugavpils. - Mój występ był w miarę udany, ale co z tego skoro drużyna przegrała? - pyta.

przeczytaj cały artykuł

GKM83

W najbliższym meczu z Lublinem z całą pewnością zmażecie ostatnią plamę, ale w kolejnej rundzie z Grudziądzem będzie kolejna porażka i to na tyle dotkliwa, że wszyscy napinacze z Gniezna w końcu zrozumieją, że te cyniczne zapowiedzi wjazdu do e-ligi w glorii i chwale, z pogardą dla pozostałych drużyn, są wyłącznie propagandą w stylu PRL. Po tym meczu wasze armaty można będzie już tylko sprzedać lub oddać za darmo do muzeum !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gnieźniak

Napinaczy z Gniezna nie popieram ale Ty kim jesteś. Nie będę podawał epitetów, ale przeczytaj swój komentarz i sam pomyśl. Jako kibic Gniezna szanuję każdego przeciwnika, a Twoim komentarzem czuję się urażony.
To dobrze, że klub ma aspiracje. Są nazwiska, jest wsparcie kibiców to i aspiracje trzeba mieć.
Czy jeśli łucznik nie trafia w cel to czy ma przestać w niego celować? Dziwne podejście.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GKM83

Po pierwsze to nie muszę się przedstawiać, niech Ci wystarczy, że jestem z Grudziądza. Po drugie nie wiem dlaczego czujesz się urażany, skoro sam stwierdziłeś, że odcinasz się od napinaczy z Gniezna, a mój komentarz był adresowany wyłącznie do nich. No a po trzecie, jeżeli już poczułeś się urażony to odpowiem Ci, dlaczego tak napisałem. Nie jestem żadnym szowinistą i nie neguję waszej walki o e-ligę - przynajmniej jest się z kim o nią bić. Nie ukrywam, że swoim komentarzem chciałem dokopać wszystkim tym, którzy uważali wasz zespół za niezwyciężony już przed sezonem. Jeżeli się pomyliłem co do meczu 6 maja, to obiecuję, że wejdę po jego zakończeniu na SF i dodam komentarz odpowiedniej treści.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.