Wątek dotyczący artykułu

Od 20 maja kibice gości tylko w grupach zorganizowancyh

Główna Komisja Sportu Żużlowego ustaliła nowe przepisy dotyczące wpuszczania na mecze ligowe kibiców drużyn przyjezdnych. Wejdą one w życie 20 maja. Poniżej prezentujemy zapis nowych zasad.

przeczytaj cały artykuł

P1920

kurde ale bzdura od kilku lat jeżdże sam ze znajomymi na mecze , i nigdy nie miałem problemów, aby dostać się na sektor mojego zespołu i nie raz były to wyjazdy spontaniczne - wiec teraz trzeba bedzie gdzieś się zapisywać i co 4 osoby to chyba nie jest grupa zorganizowana .
CO WY ROBICIE Z KIBICÓW BANDYTÓW I ZŁODZIEJI .
PORAŻKA JAKAŚ
pozdrowienia z Bydzi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Robson

skoro jeździsz na mecze tak często to wiesz przeciez że zawse są burdy, zawsze zabiją kilka osob no i gwałt kradzież i podpalenie to normalka :D:D:DD takie są w Polsce realia meczów żużlowych hahaah dlatego ten przepis :) łatwiej bedzie złapać winnego :d

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gizbern

Gościu gdzie Ty żyjesz i o czym mówisz chyba pomyliłeś dyscypliny nie raz jako kibic Polonii siedziałem na Motoarenie wśród kibiców toruńskich i nadal żyję także nie wypisuj bzdur

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
UnrealGno

Aha czyli jesteś jednym z "tych" gości co to będą się upierać przy "swoim" nawet jeśli im się coś czarno na białym udowodni. Więc ja wyczepiam bo nie chce aby wszyscy mieli z Ciebie pośmiewisko tutaj. I tak na tej stronie (SF) już za dużo takich... Pozdro :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.