Dyskusja

Bez_Cenzury

przejdź na stronę użytkownika

Greg-Tarnów

Człowieku zastanów się co piszesz na temat drugiej osoby.Chodzi
o wczorajszy wpis jeszcze raz coś takiego napiszesz a podam się
do administratora.Bluzgi w stylu że zmieniam nicki są obrażające
wypraszam sobie takie rzeszy pod moim adresem.To samo tyczy się
mojego miejsca zamieszkania w Tarnowie się urodziłem i tam mieszkałem kilka lat życie tak się potoczyło że teraz mieszkam
w Pilznie.Ale tobie gówno do tego ja nikomu nie wypominam gdzie
mieszka i komu kibicuje.Bo to jest jego prywatna sprawa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Bez_Cenzury

a po 3... nikomu nie wypominam tylko poprostu pisze skad jestes to nie jest chyba jakos specjalnie cenzurowane-prawda???? no chyba ze sie wstydzisz ze jestes z Pilzna :)))))
Co znaczy ze "nikomu nie wypomninasz?" Czy ja mam za złe ze kiibicujesz klubowi ktory stacza sie po rowni pochylej??? Wspomnisz m,oje slowa na koniec sezonu. Pod koniec sezonu dowiesz sie rowniez dlaczego Azoty akurat w tym roku wpompowaly tyle kasy w druzyne :))).Ale to bedzie niespodzianka dla kibicow ktorych zarzad traktuje sam widzisz jak :)) i cala polska ma polewke z tego nawet:)))))ale mniejsza z tym-twoje malpy-twoj cyrk

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.