Wątek dotyczący artykułu

Hancock jest do ugryzienia - czyli klasyfikacja po dwóch rundach Grand Prix

Po Grand Prix Nowej Zelandii wydawało się, że Greg Hancock będzie rządził i dzielił w tegorocznej walce o tytuł indywidualnego mistrza świata podobnie jak w poprzednim sezonie. Grand Prix Europy w Lesznie pokazało, że choć Amerykanin nadal zaliczać się będzie do grona faworytów do tytułu, to jednak rywale są w stanie go pokonać.

przeczytaj cały artykuł

witam LESZNIAN

A ja mam nadzieję, że oboje nasi nie dostaną się do finału a na koniec GP będą poza ósemką. a to tylko dlatego, że ich nie lubię. Zwycięstwa życzę Herbiemu, calym sercem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GrandGW

zakompleksieni ukraincy! ;) zdziwicie sie jak hancock za rok sie na was wypnie i pojdzie tam gdzie mu wiecej posmarują ;p ale moze Karpov dostanie się do GP, bedziecie mieli swojego, tego wam zycze ;p

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GrandGW

jakbys nie widział po avatarze jestem kibicem Stali, nie Stilonu :) chociaz nie mam jakiś kompleksów i jestem za wszystkimi gorzowskimi druzynami :) a czemu Rzeszów to ukraińcy? miedzy waszymi miastami jest niewielka róznica ;p praktycznie to samo ;D Karpov do GP! ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.