Wątek dotyczący artykułu

Kielczanie odzyskają złoto? (wideo)

W najbliższy weekend w Kielcach odbędą się pierwsze spotkania o tytuł mistrza Polski w sezonie 2011/12. Czy podopieczni Bogdana Wenty odzyskają kosztem Orlen Wisły Płock miano najlepszej drużyny w kraju?

przeczytaj cały artykuł


jelo

Świetna zapowiedź i promocja piłki ręcznej w Kielcach. Autobusy oklejone, zwykli ludzie pokazani, widać miasto żyje piłką ręczną, a przecież tam mają jeszcze ekstraklasową Koronę. Brawa dla marketingowców Vive Targów. Czekam na klip Orlen Wisły przed meczami u nich, jak w Płocku mecz będą promować

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislander

Co racja to racja - jeżeli chodzi o klubowy marketing w obu naszych eksportowych drużynach to bez wątpienia Vive bije Wisłę. Nafciarze z kolei górują nad Vive jeżeli chodzi o klubową telewizję. Najważniejszy jest jednak wynik sportowy, a tutaj szanse są wyrównane. Minimalna przewaga psychologiczna jest po stronie Kielc, a z drugiej strony Vive ustawiło się przed sezonem pod ogromną presją, której mogą nie podołać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.