Wątek dotyczący artykułu

Oświadczenie Roberta Dowhana w sprawie meczu w Gorzowie

Prezes zielonogórskiego klubu Robert Dowhan wydał oświadczenie ws niedzielnych wydarzeń w Gorzowie. Poniżej prezentujemy jego pełną treść.

przeczytaj cały artykuł

zbanowany

Jako kibic Stali jest mi WSYD że mamy taki a nie inny zarząd. Zaniżacie się poziomem do kolegów zza miedzy. Mamy wtorek a z waszych ust nie padło ani jedno słowo PRZEPRASZAM! I to jedno słowo postawiło by Was w zupełnie innym świetle. To samo dotyczy się drugiej strony. Jedno słowo PRZEPRASZAM za zachowanie kibiców, zawodników i działaczy w tym tragicznym dniu! Ale nie! Okopujecie się, chowacie za barykadami i walczycie między sobą dalej jak hieny! Kibice obu drużyn to samo! Sami sobie przeczycie - nie chcieliście jechać to co robią WASZE PODPISY na protokole meczowym pod zgodą na dalszą jazdę? Obydwa zarządy robią z kibiców idiotów, sprawiają że staliśmy się pośmiewiskiem żużlowej polski! Skoro WY nie macie odwagi to może ja powiem to co już dawno powinno paść z jednej i drugiej strony.
Przepraszam wszystkich kibiców, zawodników, działaczy i dziennikarzy że musieli oglądać ten żenujący spektakl, przepraszam za zachowanie kibiców Stali G. opętanych rządzą zwycięstwa bez względu na okoliczności. Przepraszam za tysiące wulgarnych postów na różnych forach internetowych - w tym i moich (czasem nie da się po prostu pozostać obojętnym na pewne sprawy...). Mam nadzieję że już nigdy nie dojdzie do takich sytuacji gdzie na stadionie ekstraligowym nie będzie człowieka który podjął by odpowiednie decyzje w tak trudnych momentach, które niestety w tym sporcie się zdarzają. Koniec, kropka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SJ

zbanowa...
SZACUN! Jako kibic i jako świadek tego co robi się z torami.
To jeżdzcy, którzy mają nas cieszyć a nie umierać...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czokaapik

Słowo w słowo podpisuje się pod KAŻDYM słowem napisanym przez Ciebie! Na prawdę szacunek! Jestem kibicem Falubazu i w podobny sposób co "zbanowany" chciałbym to zakończyć. Te kłótnie nie dadzą nic, poza dalszym obrzucaniem się błotem. Podpisuje się pod twoją wypowiedzią całkowicie! Pozdrawiam!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.