Wątek dotyczący artykułu

Miami już na prowadzeniu!

Miami Heat wyszli na prowadzenie w finale NBA. Żar pokonał Oklahomę City Thunder 91:85, a kolejny świetny mecz rozegrał LeBron James, autor 29 punktów i 14 zbiórek.

przeczytaj cały artykuł

Viejra

To nie jest szukanie teorii spiskowych. Skoro przed 7 meczem finału konferencji Boston-Miami, NBa.Store wypusciło już do sprzedaży koszulki OKC z napisem Beat the Heat i odwrotnie, to sami sobie odpowiedzcie na pytanie : Kogo NBA chcę w tym roku zobaczyć z mistrzowskim pierścieniem? Widać ewidentnie to było już w finałach konferencji jak sędziowie gwizdali pod Miami, teraz robi się to samo. Wystarczy oglądnąć sobie mecz na spokojnie jeszcze raz i widać gołym okiem, jakie phantom fouls, są gwizdane dla Miami. Szkoda, że Lebron i spółka nie mogą zdobyć w końcu tego mistrzostwa, na które jest tak ogromne komercyjne zapotrzebowanie, tylko i wyłącznie dzięki swoim umiejętnościom, tylko sędziowie muszą pomagać wielkiemu "King Jamesowi" aby w koncu wygrał.
Pisze to jako obiektywny obserwator a nie jako fan Bostonu, ponieważ zaraz pewnie ktoś tu będzie twierdził, że "hejtuje" Heat. Wcale nie podoba mi się ich gra, ale drukowanie sędziów jest ewidentne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LiverpoolOneLove

Bo hejtujesz i tyle nie lubisz Miami i z tej frustracji wyszukujesz jakieś głupoty.Miami wygrywa zasłużenie ,a nie przez jakieś drukowanie jak ty to wymodziłeś ,są lepsi od OKC i tyle.I mam nadzieję że utrzymają zwycięską passe bo wielkiemu LeBronowi pierścień się należy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Scrase_OKC

Wielki LeBron ? No chyba pomyliło ci się z jakimś innym zawodnikiem. Jak widać jestem za OKC i to im się należy mistrzostwo, jeśli James odejdzie z Miami nie będę miał nic przeciwko temu by to oni zdobyli mistrzostwo. LeBron próbuje wmówić wszystkim, że jest najlepszy chociaż tak nigdy nie będzie. Nie ma to jak wbić się pod kosz przeciwnika tylko po to by wylądować na linii osobistych...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
szyna83

Najlepszy może nie będzie ale to że jednym z trzech najlepszych jest całkiem możliwe. Napewno w tej chwili jest najlepszym koszykarzem na świecie !!! A teraz spóbuj mi podać jakieś argumenty, że tak nie jest...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
LiverpoolOneLove

Cóż widzę że prawda zabolała i teraz pozostało ci wyzywanie od trolli każdego kto ma inne zdanie od ciebie.Ale nie zmienia to faktu że frustracja i zawiść do Miami i Lebrona przysłania ci obiektywne spojrzenie na sprawę.

| Odpowiedz
blokuj
LiverpoolOneLove

Trollu? oj straszna riposta ulżyło ci? Nie masz lepszego repertuaru ripost? hehe :) Tylko się nie popłacz jak Lebron będzie dobierał swój pierścień :).A i ja nie będę sobie nic zapamiętywać ,jak bedzie mi się chciało to odpisze na twoje wypociny ,a tobie nic do tego zakazy rób sobie w domu o ile tatuś ci na to pozwoli :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
heat_rays_fan

Ty nie hejtujesz? hahaha dobry dowcip, a kto ostatnio nazywał trio z Miami marnymi gwiadorzynami itd. Chyba z pamięcią coś nie tak. Oddaj trochę szacunku dla MVP i pokaż na dziś lepszego i bardziej wszechstronnego zawodnika. To nie jazda figurowa na lodzie, że dostaje się punkty za styl. Popatrz na staty Lebrona i przestań pisać głupoty

| Odpowiedz
blokuj
Viejra

Skoro ledwo się uporali z "dziadkami" z Bostonu których to mieli łatwo ograć 4-0 to jak inaczej nazwać takie gwiazdorzyny ;) hehe fajnie patrzy się na to jak omijacie kwestie phantom fauli gwizdanych pod miami, oraz sytuacji z wypuszczeniem koszulek jeszcze przed decydującym rozstrzygnięciem, no tego to już nie widzicie ;) Skoro sami piszecie, że Lebron to taki taran to dlaczego gwizdane są każde choćby lekkie jego dotknięcia jako faule w obronie ;) Szkoda, że jesteście tak bardzo zaślepieni. Dla przykładu jeszcze bardzo ważna sytuacja w serii BOS-MIA, tutaj oczywiście w decydującym momencie meczu faulu na Rondo nie było, bo poco przecież Wade go nawet nie dotknął co nie :
http://www.fullcourtpe...04s140.png
No ale spoko, dalej żyjcie w przekonaniu, że Miami wygrywa bez pomocy sędziów ;)
Co do LBJ szanuje go jako koszykarza bo jest naprawdę świetny, nie podoba mi się jednak to, że jego umiejętności nie są jedynym czynnikiem decydującym o wygranych Miami.
Tak ogólnie to więcej na wasze, tępe zarzuty odpisywał nie będę, bo to co miałem napisać napisałem, a widzę, że rozmowa z wami nie przynosi efektu w postaci dyskusji na poziomie. Pozdrawiam ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.