Wątek dotyczący artykułu

Piotr Pawlicki dla SportoweFakty.pl: Jedziemy do Bydgoszczy z wiarą w zwycięstwo

Piotr Pawlicki w spotkaniu przeciwko Polonii Bydgoszcz dorzucił cenne punkty do dorobku swojej drużyny, pomagając jej tym samym w zwycięstwie. 18-latek z optymizmem zapatruje się na mecz rewanżowy.

przeczytaj cały artykuł

Byczek93

A Sie Bydzia napina ;) ''Możecie sobie pomarzyć'' ''chyba w waszych snach'' to już nie wolno nawet w swoja drużyne wierzyć ? Walczyć Trenować Królowa musi Panować ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lidka

dokładnie! każdy wierzy w swój klub i nie wiem, po co te kwasy tutaj. można przecież kulturalnie kibicować, prawda? a także dyskutować, mimo różnic w "obserwowanych tagach". pozdrawiam Unistę ;- )!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pkew

Ale Cię, Lidka, minusują :) To pewnie ci, co się boją i najbardziej napinają. Mam nadzieję, że zdobędziecie 3 punkty w Bydgoszczy :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
TATOO

wiara we własną drużynę to bardzo pozytywna cecha ale niestety brak argumentów (Jarek Hampel) nie może wróżyć sukcesu, z tą prawdą trzeba się pogodzić

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
pkew

4 zawodników zdobędzie 10 pkt, 2 zdobędzie 4 i Leszno wygrywa. Szanse są. Argumentami zaraziłeś się od nighta?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
TATOO

wziąłem zastrzyk i infekcja od nighta mi nie grozi . Ja po porostu chłodno kalkuluje . Obiecuje że jak wygra Leszno to kopnę się w doopę

| Odpowiedz
blokuj
pkew

To musisz być wygimnastykowany :P Falubaz miał przegrać w Toruniu, Leszno miało mieć baty w Gorzowie. Tam kalkulacje nie zadziałały. W żużlu dużo rzeczy może się zdarzyć.

| Odpowiedz
blokuj
TATOO

Miałeś na myśli Leszno z Gorzowem . Tu masz rację wynik bardzo mnie zaskoczył . Ale teraz niespodzianki nie będzie bo swędzą mnie pięty . A jak mnie swędzą pięty to mam racje(takie zboczenie)Aaaa ...kopnąć się w doope to żaden kłopot , sprawdź

| Odpowiedz
blokuj
pkew

Poprawiłem na Gorzów. Jak swędzą pięty to znaczy, że trzeba umyć :D Ale kopnij się stopą- nie piętą.

| Odpowiedz
blokuj
TATOO

Stopy myje , tylko sypiam w walonkach na zapiecku(jak to w Polsce B)my tutaj wszyscy tak mamy. Na Twoją prośbę poprosiłem żonę żeby mi poślady skopała. Ale jestem pewny że siniaków nie będzie, bo Leszno przegra

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
pkew

Gdzie ja napisałem, że nie daję szans Bydgoszczy??? Napisałem, że Unia jest w stanie wygrać i tego im życzę.

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

Ja nie mówię ze napisałeś tylko się Ciebie pytam?Czy w tym składzie [bez Jarka] wygrać?Mam prawo sądzić ze walka będzie o bonus.

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

Zawsze mecze z Unią dają to coś.Ja nie lekceważę,tylko przy braku Jarka ich szanse są naprawdę minimalne na wygraną.[tak realnie]Czas pokaże .Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
pkew

Unia pokazała już w tamtym sezonie, że 'szpital' ich mobilizuje. Mam jednak nadzieję, że 5ego sierpnia Jarek już będzie w pełni sił na rewanżu w Lesznie z Falubazem. Również pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Penhal

Swoich kibiców Ma Unia swoich Polonia swoich Stal.Znam wielu kibiców z kraju i tym bardziej oprócz swoich po drodze z tymi czy tamtymi.Ja sam do pewnego momentu byłem wielkim fanem Twojej Stali[za Polonia]Mecz na pewno będzie ciekawy i prawdopodobnie udam się na niego z kolegą z Leszna[pracujemy nad morzem]I tak trochę od tematu bo to juz było.Mecz w Lesznie gdyby te tzw. ruskie torpedy pojechały to co miały to ja przy kontuzji Jarka i upadku Tobiasza bałbym się o wynik.

| Odpowiedz
blokuj
Deli Stal

Gdybać można, jak zrobicie normalny tor do jazdy może byki trochę powalczą o bonus. Jakby Unia wygrała u was to chyba byłaby niezła polewka z was, gorsza niż z nas jak nas Leszno powiozło.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|7)
blokuj
hektorbdg

Najważniejsze żeby zawodnicy nie podchodzili tak do meczu ;) będzie pełna mobilizacja od początku do końca to jest szansa na 3pkt

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Lidka

zauważyłam właśnie. jeśli komuś w czymś to pomoże - niech minusuje. to wolny kraj, każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, nikt nie jest w tym przypadku wyjątkiem. może komuś nie podoba się moje zdanie na dany temat, ale to nie oznacza, że muszę je zmienić, prawda? ;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Byczek93

Mówilem tylko ze jest mozliwość skorzystania ZZ ale Unia z tego zapisu poprostu nie skorzysta i poraz kolejny da szanse Batchelorowi

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.